AMIBIOS NEW SETUP UTILITY VERSION 3.31a - USB

Witam, mój problem polega na tym że , zrobiłem botowalnego pendriv’a z systemem windows XP, niestety potrafię zainstalować systemu.

W biosie AMIBIOS NEW SETUP UTILITY - VERSION 3.31a nie mogę nigdzie ustawić aby czytał USB przed startem systemu.

Na laptopie instalacja przebiega bezproblemowo, więc Pen działa poprawnie (laptop posiada innego bios’a).

Zna ktoś rozwiązanie problemu?

Max Dim , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Wydaje mi się, że przy tym BIOSie nie ma możliwości ustawienia startu systemu z USB. Jest opcja dyskietka, CD/DVD, HDD.

http://forum.softpedia.com/lofiversion/ … 93308.html

rozdzial: Advanced BIOS Features

1st Boot Device - Floppy

2nd Boot Device - CD-ROM

3rd Boot Device - HDD-0

*The boot order is really a user preference with no “correct” way to set it up as long as the drive containing the OS is specified somewhere in the order.*

witam, znalazłem w piwnicy starego kompa i postanowiłem przywrócić go do życia. Okazało się że dysk twardy był zepsuty to kupiłem od kolegi używany dysk samsunga 80GB. Problem w tym że nie jestem jeszcze za bardzo obeznany w komputerach i mam problem z instalacją windowsa. Pilnie proszę o pomoc.

Dodam jeszcze że posiadam amibios 3,31a, płytę główną asrock i płyrkę starego windowsa 98 na którym pisze “Dla komputerów PC, które nie posiadają systemu windows”