Amiga 1200 HD

Amiga 1200 HD

Coś dla prawdziwego kolekcjonera Amiga 1200HD z dyskiem 40MB. W bardzo dobrym stanie. Na początku amiga uruchomiała się do momentu kickstara (co widać na jednym zdjęciu-animacja z dyskietką) jednak po paru resetach uruchomiła się normalnie, jednak z błędem co widać na zdjęciu. Nie mogę za dużo zrobić, bo nie posiadam myszki, nie wiem czy działa stacja dysków - kiedy władam dyskietki to zapala się dioda on FDD chwile pochodzi i przestaje. CD-Rom sprawny, otwiera się, zamyka, płyta chodzi. Jednak jak mówię na dużo sobie nie mogę pozwolić bez myszki. Sprzedaję jako sprzęt uszkodzony, nie przyjmuję zwrotów, ani negatywów, proszę o przemyślane oferty. Słabo się znam na tym sprzęcie, myślę, że dla kogoś kto jest obeznany w temacie nie będzie to większy problem by doprowadzić ją do idealnej sprawności, bo na pewno dużo jej nie brakuje. Filtr na ekran najlepsze lata ma już za sobą, jest pęknięty, ale dodaje go gratis, może się przydać. Oczywiście zdjęcia oryginalne, w razie czego mogę dosłać więcej.

W zestawie:

* amiga 1200 HD

* monitor Commodore 1084S

* okablowanie

* oryginalny zasilacz Commodore

* 40 dyskietek do Amigi + pudełko

* CD-Rom x16 razem z CD

* filtr na monitor z pudełkiem

licytacja od 300zł

http://allegro.pl/show_item.php?item=2968317408

949d42a3c657ac2cmed.jpg