Amilo pi 2512 - problem ze sterownikiem

Witam

Gdy zainstaluje Xp a następnie na nim siedzę mam problem z blue screenami, Postanowiłem z tym walczyć bo nie chce mi się siedzieć na viscie, i tak wytrzymałem z nią 3 miesiące. Na pierwszy ogień poszedł nietypowy ble screen

***Hardware Mlfunction

Call your hardware vendor for support

***The system has halted***

Po bardzo długich poszukiwaniach znalazłem na forum fujitsu simens że jest błędny bios karty sieciowej. Zrobiłem tak radzili eksperci z fujitsu simens i zainstalowałem nowy bios (http://forum.fujitsu-siemens.com/forum/ … 90&t=30484)

Następny blue screen dotyczy karty graficznej. Przeprowadziłem analizę pliku dmp. Wskazał on na plik pci.sys

Dużo na ten temat przeczytałem i zainstalowałem nowe sterowniki do karty graficznej

I niby jest fajnie bo ten drugi blue screen znikł

ale ten pierwszy chyba ma jakieś skutki uboczne. System chodzi szybko ale internet już nie. Strony mi się wolno wczytują, niektóre się nie ładują np wrzuta, kurnik. Łącze się po wifi więc tym bardziej jest dziwna sytuacja

Przeprowadzałem test pamięci i dysku twardego. Nic nie wykazały dlatego nie oddawałem na gwarancje.

I mam pytanie czy formatując dysku usunę nowy bios dla karty sieciowej? A jeśli nie to jak to zrobić?