Amnestia na ostrzeżenia

W związku ze zmiana Regulaminu dotyczącą ilości max ostrzeżeń postanowiliśmy wprowadzić amnestię na ostrzeżenia.

Amnestia obowiązuje wszystkich userów którzy mieli jakiekolwiek ostrzeżenia do dnia 8.06.2007r (włącznie).

Każdemu ściągniemy max 2 ostrzeżenia.

Ostrzeżenia ściągniemy w ciągu 24 godzin od opublikowania tej informacji.

odetchnąłem z ulgą :mrgreen:

Nie OT-ujcie w tym temacie, zastanówcie się i skorzystajcie z szansy.

Cóż zła decyzja, oby się nie zemściła na administracji. Miło ze wprowadzacie rygor, bo się przyda. Mam jednak nadzieję ze nie jest to słomiany zapał.

A niby dlaczego.

Co mieliśmy połowę forum zbanować. ;]

Bo jeżeli komuś zostaną darowane, ostrzeżenia to może mieć dalej regulamin w :■■■■: . Bo przecież będzie amnestia. A dlaczego nie ? Będzie porządek przynajmniej, a z tą połową to przesadziłeś grubo, bo niewiele ponad 100 osób miało ponad 3 ostrzeżenia , a może nawet mniej. No ale cóż to wasza decyzja , ja ją tylko oceniam z innego punktu widzenia, bo patrząc w przyszłość to dobra rzecz :slight_smile:

Następna nieprędko a ta jest z powodu zmiany w regulaminie. a jak bedzie miał w … to wyleci. Proste.

Jak drut ??Nie ale tak na serio:

Zostawić ale :

Jak zejdzie do 2 ostrzeżeń to niech się pilnuje :smiley:

czyż tak sie stało na pewno ?? czy jednak ci “wyjątkowi” zostali pominięci.

ps.

pytam tylko i wyłącznie z własnej ciekawości …

ludzka ciekawość nie zna granic…

Minęły ponad 24 godziny, a ostrzeżenia moje nie zdjęte hmm… nie wypada się upominać, ale jak ściągacie wszystkim, Administracjo, to wszystkim. :slight_smile:

Pozdrawiam

Update

Dziękuję :wink:

Do północy na pewno moderator co przyznał ostrzeżenia je ściągnie :slight_smile:

Jeżeli nie będzie danego moderatora, zrobimy to My.

Nie myślałem, ze dożyję chwili, gdy modzi ściągają oficjalnie ostrzeżenia :slight_smile: To jest piękne!!

Młody jesteś, jeszcze mało widziałeś.

BTW - amnestie były już parokrotnie, tak dla Twojej wiadomości

Drogi Monczkinie nie przesadzaj :slight_smile: Jesteśmy mniej więcej w tym samym wieku, więc daruj sobie takie wycieczki wobec mojej skromnej osoby ;]

A kiedy będzie amnestia, że wszystkim userom zostaną zdjęte pstrzeżenia - ot tak z dobrego serca?

Ot takie powiedzonko, jak - im mnniej wiesz, lepiej śpisz, kpisz Waść czy o drogę pytasz :stuck_out_tongue:

Jeżeli chodzi o mnie i moich kolegów, to obostrzenia te mogłyby nie istnieć. Wbrew obiegowym opiniom i wyobrażeniom ostrzeżenia są przyznawane w ostateczności i wcale nie sprawia nam przyjemności - no może na początku :stuck_out_tongue: Nierzadko user jest przywoływany do “porządku” wielokrotnie, co jak widać po zachowaniu niektórych, jest błędem.

Sytuacje takie się zdarzają i wcale nie należą do rzadkości. Niestety, wielu woli puścić wiązankę przebojów z placu zabaw, z piwem na ławce, niż rozwiązać ewentualny problem w kulturalny sposób…

Jak widać, moderatorzy marzenia również mają.

Pozdrawiam.

Ostrzeżenia,które wystawiłem zostały zdjęte.

Gdybym coś przeoczył - proszę o kntakt na PW

Wolałbym wchodzić na forum i mieć ciekawsze

zajęcie niż ostrzeżenia. Ale ileż można napominać,

czego ciągłe dowody są w Śmieniku.

Są tacy, którym jest to zupełnie obojętne.

No ale dzięki tej amnestii mam “czyste ręce” :slight_smile: A przynajmniej na jakiś czas…

Dlatego, prędzej czy później kończą karierę na forum.

A to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Poproszę o zdjęcie ostrzeżenia, terminowo zaliczam się do amnestii a nadal widnieje :slight_smile:

a ja?? zaliczam się?? bo widziałem masę takich postów za które dostałem ostrzeżenia . ci inni nie dostali warnow