AMV converter tools, a MTV converter tools


(marcin_16!) #1

Mam pytanie. Tak jak pisze w temacie nie wiem czym sie rózni ten AMV od MTV. Czy te programy sa takie same i konwertuja plki do jednego foramtu. Czy chodzi tylko o to |e jeden jest nowszy i ma inn nazwe?

Za kazda odp. WIELIE THX


(Jacek Bydgoszcz) #2

AMV i MTV to dwa różne formaty,musisz sprawdzić jaki obsługuje Twoja MP4.AMV cechuje się o wiele lepszą kompresją niż MTV.


(marcin_16!) #3

Mój mp4 odtwarza (pliki filmowe) amf i mtv. I wlasnie poszukje jakiegos programu zeby avi skonwertowac fo formatu amf lub mtv. I mam do wyboru jeden z tych 2 programow, chyba ze znacie inne lepsze.


(Gangsta5) #4

A ja mam problem: otóż kupiłem ostatnio mp4:

-firma: TRAK,

-model: vmp 340,

-wielkość wyświetlacza: 1,5 ",

-odtwarza: mp1, mp2, mp3, txt, jpg, AMV i MTV

Problem jest w tym, że w pudełku nie ma żadnego programu do convertowania plików na AMV lub MTV, a właśnie na tym mi zależało, żebym mógł spokojnie w dobrej jakości oglądnąć od czasu do czasu jakiś teledysk itp. Próbowałem już setki programów do convrtowania m.in.: Media converter, AMV converter i nic! Po skoncertowaniu którymś z tych programów niby moje mp4 widzi pliki jako AMV, ale jak próbuje odtworzyć choć jeden to pisze: Format Error.

Po niejakim czasie znalazłem w http://www.google.pl converter online: http://www.media-convert.com/pl/ i skonvertowałem jeden pliczek z formatu flv. do formatu AMV, lecz gdy odtwarzam go na moim sprzęcie, odpala tylko jedną klatkę (pomyślałem że to jakiś postęp :P). Próbowałem zmieniać na tej stronie online do convertowania różne opcje convertu m.in.: rozdzielczość zmniejszyłem na min., ilość klatek dałem na 20/s i takie tam inne :stuck_out_tongue:

Niech mi ktoś poradzi, co mam zrobić? A może te opcje: rozdzielczość, ilość klatek/s trzeba dopicować i wtedy odpali mi tak jak należy filmik!

Prosze o szybką odpowiedź na forum bądź na email: gangsta5@onet.eu Z góry dziękuje

-- Dodane 05.01.2009 (Pn) 16:25 --

nikt mi nie pomoże???