Analiza loga. <pls>

Mam taki problem jak pewnie wielu tu, że użycie procka wynosi 100%.I komp

nie za szybko chodzi (i się nie dziwię xD) Prosiłbym kogoś o zaanalizowanie mojego loga z HiJackThis. Dodam również, że nie mogę usunąć logów ( w msconfig także nie) programów które już usunąłem, jak np: daemon, Sun server, Pod Cast, Próbowałem także usunąć log dumrepa, który mi nie wygladą za ciekawie, jednak także tyego nie mogłem uczynić… :frowning:

A oto mój log:

Liczę na szybką i skuteczną pomoc :! :!:

ps. A jeszcze tak z góry może podam confg mojego kompa :

Athlon 2500+, GeForce 5200 FX 128MB,1128bit ; 768 MB RAM… no i to by było chyba najważniejsze.

Wjedz w tryb awaryjny (f8 przy starcie systemu)wylacz przywracanie sytemu i usuwasz.

O2 - BHO: (no name) - {2F364306-AA45-47B5-9F9D-39A8B94E7EF7} - (no file) 

O2 - BHO: XBTB00429 Class - {3FDE0CB5-619F-4227-8961-F2D7ED15B88E} - (no file) 

O20 - Winlogon Notify: WgaLogon - WgaLogon.dll (file missing)

ponadto co do tych wpisow nie jestem pewien chociaz dla mnie to jest syf(nie usuwaj asz przyjdzie kto i to potwierdzi)

O1 - Hosts: 64.91.255.87 www.dcsresearch.com 

O1 - Hosts: 217.96.35.130 auto.search.msn.com

============================== Znasz to??==>

O4 - HKLM\..\Run: [pbmini] "C:\Program Files\pcast\PodcastbarMini\PodcastBarMiniStater.exe" -hide

Edytuj plik hosts w notatniku, znajdujący się w C:\WINDOWS\System32\drivers\etc\HOSTS, powinna znajdować się tam linijka :

Wszystkie inne pod nią, jeśli sam nie dodawałeś, skasuj i zapisz zmiany.

tylko po co - to jest kosmetyka. Można w normalnym.

wrzuc loga po tych wszyskich operacjach dla pewnosci:)

Jak widać nadal nie mogłem usunąć logów programów, które dawno odinstalowałem (PodCast to progs p2p, netmeter, sunserver, daemon…)

Wszystko inne wykonałem. Nadal mam obciążenie procesora 100%, ale to chyba nie wina czegoś w środku bo w trybie awaryjnym, gdy nie ładują się te wszystkie “gówna” to jest małe użycie. Ludzi pomóźcie bo na takim sprzęcie nie można pracować… Najbardziej irytuje mnie żarówka szukjącą jakie mam partycje w Moim Komputerze… :wink:

ps. Jeszcze chciałbym dodać, że przy zamykaniu systemu każdy działający proces musi wyładować się w takim okienku lub mogę kliknąć “Zakończ Teraz” jako ostatni pojawia się nie znany mi nigdy przedtem proces: “Connections Tray”…

ps2. Ctrl+Alt+Del w procesach jest spoolvs, plik systemowy. Przy nim CPU ciągle jest grubo ponad 90, a w innych 00, czasem 01-02. Czy to znaczy, że ten proces tak obciąża mi procka :?: Jak go wyłączyłem to nod przejął po nim pałęczkę i zajmuję więkoszośc CPU a użycie szaleje od 3% do 100% :o

O16 - DPF: {39D420B3-E0EB-424C-89AA-C24F8DE7EF79} (KooPlayer Control) - http://www.tvkoo.com/update/KooPlayer.ocx

znasz ta stronke??

ps:Jak to nie mogles usunac??zaptaszkowales i nacisnales fixchecked??

jesli tak sie nie daje w trybie normalnym to wchodzisz do trybu awaryjnego wylaczasz przywracanie systemu zaptaszkowujesz i fixchecked.

stary ten proces spoolsv to jest proces Windowsa…

Wiem, wiem. Zrobilem tak w trybie awaryjnym i ale jak widzisz usunęło tylke te O2 i O20.

Znam jest bezpieczna;]

Teraz chyba muszę skupić się na procesie spoolsv. Jak go wyłączam to mam małe użycie procka. Ale w końcu to proces sytemowy, który ładuje się przy starcie Windy. Aha i niestety widzę, że sam się po chwili włącza…

bałagan jest w Twojej wypowiedzi…wrzuc mi loga z hijacka …teraz i ja Ci ostatecznie powiem czy cos jest nmie tak w logu:)

O4 - HKLM\..\Run: [pbmini] "C:\Program Files\pcast\PodcastbarMini\PodcastBarMiniStater.exe" -hide

Procz tego wszysstko jest ok…

tryb awaryjny

przywracanie systemu wylaczasz

usuwasz

Dendek ale on napisał, że zna ten program :roll:

Myszak,ale napisal tez ze go dawno odisntalowal…:wink:

ps.Myszak dla mnie log jest czysty a Ty co myslisz??

Tak samo jak dawno odinstalowałem daemona, sun server, netmeter…

Usunales ten wpis???

Po co robisz bałagan i tak nic nie usunie bo ma strażnika Ad-Watch, który nakłada swoją protekcje na rejestr, więc najpierw aby cokolwiek usunąć musi go wyłączyć.

skasuj hijackiem

jeśli już nie masz to skasuj, pozostał pewnie tylko pusty wpis

Kurde…nie wiedzialem ze Ad-Watch kladzie lape na rejestr,;/

Tak apropo Infinity polecasz tego Straznika Ad-Watch czy go wywalic?

Złączono Posta : 13.08.2006 (Nie) 13:59

Tak apropo Infinity polecasz tego Straznika Ad-Watch czy go wywalic?

I wielkie dzięki za pomoc ALL.

Ad-watcha możesz zostawić , protekcja jest przeciwko malware, blokuje zmiany jakie chce wprowadzić. Ale jeśli chcesz coś skasować hijackiem itp. to musisz go na ten czas wyłączyć .

A ten 100% użycia procesora to właśnie wina spoolsv.exe, który jest odpowiedzialny chyba za drukowanie. I własnie go wyłączyłem i uzycie jest normalne… Tylko niewiesz co zrobić, żeby on normalnie chodził a użycie było także w graniach normy, bo tak będę musiał przed każdym drukowaniem włączać go, ajeszcze nie daj Boże :oops: zawiesi się przy drukowaniu…

Sprawdzałem ten plik antyvirem i jest czysty…

spróbuj podmienić ten plik na świeży z płytki xp,zastartuj do konsoli odzyskiwania i wpisz komendy:

Pod X podstaw litere cd-romu