Analiza w Bitdefender

Może mi doradzicie jaki wybrać rodzaj analizy w Bitdefender!

bit4iv.jpg

heurystyka antywirusa to jego zdolność do wykrywania jeszcze nie sklasyfikowanych wirusów… czyli program wykrywa podobny kod do jakiegoś wirusa i interpretuje to jako zagrożenie :slight_smile:

oczywiście jak najbardziej przydatne :!:

Dzięki! cztyałem ale chciałem się upewnić i zasięgnąć jeszcze czyjejść rady. Pozdro.

ale jeśli ustawisz heurystyke na zbyt wysoki poziom to może wykrywać ci zdrowe pliki jako podejrzane (ja tak miałem) więc ustaw ją na niski lub średni poziom albo bez niej(obciąża dodatkowo procesor)

jeśli o BitDefendera chodzi to heurystyka zbytnio nie pożera zasobów :roll:

a zawsze jest lepiej mieć jedno zabezpieczenie więcej :wink:

faktem jest, że czasem heurystyka popełnia błędy, ale nie spotkałem się z tym jeszcze na BD :slight_smile:

no tak ogółem BitDefender za dobry nie jest więc heurystyka mu nie zaszkodzi

o matko :expressionless: :expressionless: :expressionless:

skąd masz takie rewelacje… :roll: jeszcze mi powiedz, że Norton jest najlepszy :lol:

BitDefender to światowa czołówka :!:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=testy BitDefender wypada całkiem nieźle :rotfl:

w dodatku kuzyn ma od jakiegoś czasu i jeszcze nic złego (odpukać) się nie przydarzyło 8)

z resztą nie oto tutaj chodzi, ale na przyszłość takie rewelacje zachowaj dla siebie :smiley:

to twoja opinia bo ja tak nie sądze

tego nie potwierdze bo ja mam zdanie odmienne do którego mam pełne prawo

przesądny jesteś

ale ogółem każdy woli swoje zaufane programy ja wole czarne ty białe dalsza dyskusja bez sensu