Android 2.3.5 Sense 3.6

Jak wrzucić na androida 2.3.5 Sense 3.0 w HTC DHD nowy sense 3.6 oczywiście bez roota i oryginalny od HTC - nie przeróbka x-dev root, ani c-mod

Oprogramowanie GRJ90

Adroid 2.3.5 Sense 3.0 RAM: 768 MB IS: 15 GB CPU:1Ghz

LAC/ Cell-ID BC95 / 0000BBD3

na DHD nie ma oficjalnego 3.6 więc bez moda się nie obejdzie.

Chyba, że HTC się odmieni (znowu) i jednak wypuści aktualizację.

Mało prawdopodobne.

Co do aktualizacji oprogramowania to króluje Apple. Nowe wersje wychodzą nadal dla Iphona 3G oraz 3GS a to nie są wcale najnowsze modele. Windows Phone radzi sobie lepiej wypuszczając aktualizacje dla wszystkich swoich telefonów, jednak liczba tak oczywistych funkcji jak kopiuj-wklej czy przesyłanie plików po podpięciu telefonu do komputera stawia system Microsoftu daleko za murzynami. Mój stary Sony Ericsson to potrafi.

Co więc wyróżnia ich telefon by otrzymać miano smart-fona ?

Coż więc robić tel. jest praktycznie nowy więc mod teraz robić?,- sam nie wiem, co myślicie?

IOS i Win Phone 7 to abstrakcja i w sumie plankton na rynku, a polityka obu firm wiadomo jaka jest, co upd. - maja PC systemy to co za różnica w upate wrzucić również Phone OS.

A spec. tech. i możliwości to już inna sprawa w porówaniu do androida OS tylko na S-F - nie ma co się dziwić ,system na PC nie bardzo chce działać na S-F i odwrotnie.

Nie rozumiem niczego z twojego drugiego akapitu.

I tak pewnie będziesz musiał użyć moda

3.6 przecież nie jest jakąś rewolucją wobec 3.0.

Dla mnie to nie ma sensu robić moda tylko dla samego UI.