Android 4.0 dla Sony Ericsson Live with Walkman


(el polaco) #1

Witam,

wczoraj kupiłem telefon Sony Ericsson Live with Walkman. Mam wersje Androida 2.3.4 a numer kompilacji to 4.0.2.A.0.62. Na pudełku od telefonu mam napisane Android 4.0 Upgradeable. Jak mogę aktualizować swojego Androida do wersji 4.0? Czy po aktualizacji stracę swoje ustawienia? I jak dokonać aktualizacji? Prosze o pomoc. Jestem laikiem w tej kwestii.

Nie mogę zaktualizować telefonu przy pomocy programu PC Companion. Program pokazuje, że telefon ma aktualne oprogramowanie... i nie chce aktualizować do wersji 4.0.


(Nadirbej) #2

To znaczy, że twój numer SI nie otrzymał aktualizacji do Android ICS.

Musisz sprawdzać co jakiś czas poprzez PC Companion (zainstaluj najnowszą wersję) czy wydali już aktualizację dla twojego modelu, o twoim numerze.

Numery SI znajdziesz tutaj: http://talk.sonymobile.com/thread/38368

Znany jest problem wydawania aktualizacji nie dla wszystkich modeli. Więcej przeczytasz na stronie Sony i na forum związanym z konkretnym urządzeniem. Forum jest w jęz. angielskim.


(Kamil319) #3

Pierw publikowane są oprogramowania w formie Generic, na których bazują w późniejszym czasie operatorzy. Nie tylko producent, ale i operator musi zaakceptować dane oprogramowanie. Jeżeli na pudełku miałeś ów informację to prędzej czy później otrzymasz ją.

Ambasador marki XPERIA