Android 4.0 Ice Cream Sandwich a HUAWEI Ascend G300

(MrAsusrp6) #1

Po zainstalowaniu tego oprogramowania mam problem z telefonem, przy połączeniu telefon natychmiast blokuje ekran, nie da się zakończyć połączenia ani też przerwać w trakcie wybierania numer. Na chwilę pomaga wyjęcie baterii, po tym zabiegu 1 połączenie mogę wykonać normalnie, potem już problem powraca. Zauważyłem też że, przytrzymanie palcem w miejscu gdzie jest czujnik zbliżeniowy na chwilę uaktywnia ekran, ale zaraz wszystko wraca do stanu poprzedniego. Czy ktoś z was ma ten problem na tym telefonie?

(system) #2

Instalowałeś przez odina czy inny program?

W recovery mode wyczyściłeś cache ?

(MrAsusrp6) #3

Instalowałem przez telefon, soft brandowany Play

(Piotrek2255) #4

Może wkradł ci się jakiś błąd podczas aktualizacji, bądź błąd popełnił operator brandując soft. Druga opcja to rozkalibrowany czujnik.

Spróbuj sobie zaktualizować tą wersją: http://forum.android.com.pl/f180/huawei ... om-197944/ ewentualnie obniż androida do starszej wersji.

to nie samsung :stuck_out_tongue:

(rowciu) #5

Witam,

Mam ten sam problem, po aktualizacji do ICS , mój huwawei G300 przestał działać poprawnie, tzn. przestał działać czujnik zbliżeniowy. Aktualizacja była wykonywana przez oprogramowanie w telefonie. Może ktoś coś doradzi ? Z góry bardzo dziękuje.

(MrAsusrp6) #6

Telefonik udał się niestety do serwisu.

(rowciu) #7

napisz jak go odzyskasz i zobaczymy czy oni w ogóle są w stanie coś zrobić, bo coś mi się wydaję że trzeba czekać na jakąś aktualizacje

(Mowiniaki) #8

Witam ,widzę że ktoś ma ten sam problem co ja .Po aktualizacji do 4.0.3 android wyświetlacz nie działa upierdliwe to jest :frowning:

(MrAsusrp6) #9

Wymienili czujnik zbliżeniowy, teraz jest Ok

(Mowiniaki) #10

Wymienili? na android 2.3.6 chodził bez problemu a na 4.0.3 padł?