Android 4.0 Ice Cream Sandwich a HUAWEI Ascend G300

Po zainstalowaniu tego oprogramowania mam problem z telefonem, przy połączeniu telefon natychmiast blokuje ekran, nie da się zakończyć połączenia ani też przerwać w trakcie wybierania numer. Na chwilę pomaga wyjęcie baterii, po tym zabiegu 1 połączenie mogę wykonać normalnie, potem już problem powraca. Zauważyłem też że, przytrzymanie palcem w miejscu gdzie jest czujnik zbliżeniowy na chwilę uaktywnia ekran, ale zaraz wszystko wraca do stanu poprzedniego. Czy ktoś z was ma ten problem na tym telefonie?

Instalowałeś przez odina czy inny program?

W recovery mode wyczyściłeś cache ?

Instalowałem przez telefon, soft brandowany Play

Może wkradł ci się jakiś błąd podczas aktualizacji, bądź błąd popełnił operator brandując soft. Druga opcja to rozkalibrowany czujnik.

Spróbuj sobie zaktualizować tą wersją: http://forum.android.com.pl/f180/huawei … om-197944/ ewentualnie obniż androida do starszej wersji.

to nie samsung :stuck_out_tongue:

Witam,

Mam ten sam problem, po aktualizacji do ICS , mój huwawei G300 przestał działać poprawnie, tzn. przestał działać czujnik zbliżeniowy. Aktualizacja była wykonywana przez oprogramowanie w telefonie. Może ktoś coś doradzi ? Z góry bardzo dziękuje.

Telefonik udał się niestety do serwisu.

napisz jak go odzyskasz i zobaczymy czy oni w ogóle są w stanie coś zrobić, bo coś mi się wydaję że trzeba czekać na jakąś aktualizacje

Witam ,widzę że ktoś ma ten sam problem co ja .Po aktualizacji do 4.0.3 android wyświetlacz nie działa upierdliwe to jest :frowning:

Wymienili czujnik zbliżeniowy, teraz jest Ok

Wymienili? na android 2.3.6 chodził bez problemu a na 4.0.3 padł?