Android 4.0 na Xperii X8 Kontakty Sim

Witam.

Wczoraj wrzuciłem sobie andka 4,0 na x8 i jest fajnie podkręciłem procesor trochę i jest naprawdę szybki…

Ale teraz do rzeczy gdzie są kontakty sim ?? bo ja nie wiem ? i gdzie sms-y ??

Wgrywałeś przez recovery?

A nie zapomniałeś dograć aplikacji w postaci pliku .zip o nazwie gapps itp.?

nie no gapps jest wszystko jest ok

i jest taka aplikacja w menu Oboby i tam nic nie ma jak gdzie tych kontaktów szukać ??

Zainstalowałem skype i kontakty ze skype są ale z sim brak …

Dodane 02.02.2013 (So) 16:33

robiłem wszystko jak na tym filmie

Nigdy nie zrozumiem sensu przechowywania kontaktów na karcie sim w telefonie z androidem. Kontakty się trzyma na koncie gimal i nie ma problemu, co byś nie zrobił z telefonem to po zalogowaniu do swojego konta będziesz miał swoje kontakty.

tak wiem wiem ale tego nie zrobiłem … i teraz lipa … a czy są jakieś sensowne fajne programy na ten telefon czy jak zainstalowałem tego 4.0 to mam dualpad ?

Dodane 02.02.2013 (So) 19:44

po prostu mam kontakty na sim zapisane są ale telefon ich nie widzi i co ja teraz mam zrobić ??

Kontakty>Książka telefoniczna, a tam zaznaczasz co ma pokazywać (Telefon, SIM, Facebook, Skype, Twitter, Google).

a dokładniej ??

Nie wiem jak napisać ci dokładniej - ja na HTC Desire HD w Kontakty mam Książka telefoniczna (u góry) i jak kliknę w ten napis to wysuwa mi się lista z Książkami na której zaznaczam co ma pokazać.

Przeczytaj w końcu instrukcję swojego fona, pobaw się swoim fonem, zobacz co się dzieje jak włączysz to a wyłączysz tamto.

ok ok zrobiłem noowe konto na gmailu i synchronizowałem i tyle mam już kontakty …

dzięki

a mam pytanie jaki jest ajlepszy system na xperie x8 ??