Android 4.1.2 błąd sterowników

Android 4.1.2 błąd sterowników przy podlaczaniu do PC -wlaczone debugowanie usb i podlaczony oryginalnym kabelkiem do PC na ktorym zainstalowano sterowniki od producenta tel.

 

 

Przechwytywanie.jpg

Jeżeli podłączasz telefon w trybie debugowania USB, to będziesz potrzebować do tego innych sterowników, może HTC Sync ma w sobie takowe.

Czemu podłączasz telefon w tym trybie? Masz zamiar z nim coś kombinować, rootować itp?

Jeżeli masz już HTC Sync, to żeby zaczęło to działać musisz mieć ten program cały czas włączony.

Robiłeś restart systemu po zainstalowaniu programu?

Jeśli podłączasz telefon w celu kopiowania/przenoszenia plików to podłącz go z wyłączonym debugowaniem USB. Jeśli masz zamiar coś z nim kombinować to zerknij na stronie producenta. Pewnie udostępnił sterowniki wraz ze stockowym ROM-em oraz instrukcją flashowania.

podłączam telefon w celu kopiowania/przenoszenia plików i mam już HTC Sync, to żeby zaczęło to działać musisz mieć ten program cały czas włączony ?-  to znaczy kiedy go włączyć, bo Sync uruchamiam przed podłączeniem tel do PC i po odpięciu wyłączam. Debugowanie jest włączone bo tego wymaga program Wondershare MobileGo, z którego korzystam.

 

Robiłeś restart systemu po zainstalowaniu programu?

Tak. Sterownikow zaznaczonych na czerwono brak i dalej problem występuje. Jakie sterowniki zainstalować i w jakiej kolejności, pełna nazwa wraz z numerem wersji.

HTC Sync Manager spróbuj zainstalować. 

W zasadzie to już mam ten program zainstalowany,więc nie wiem dlaczego tak się dzieje, i jakie te sterowniki sciągnąć.

Dzisiaj:

th_37286_Przechwytywanie_123_418lo.jpg

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2217396