Android 4.1.2 błąd sterowników

(Masaj) #1

Android 4.1.2 błąd sterowników przy podlaczaniu do PC -wlaczone debugowanie usb i podlaczony oryginalnym kabelkiem do PC na ktorym zainstalowano sterowniki od producenta tel.

Przechwytywanie.jpg

(przemek7525) #2

Jeżeli podłączasz telefon w trybie debugowania USB, to będziesz potrzebować do tego innych sterowników, może HTC Sync ma w sobie takowe.

Czemu podłączasz telefon w tym trybie? Masz zamiar z nim coś kombinować, rootować itp?

Jeżeli masz już HTC Sync, to żeby zaczęło to działać musisz mieć ten program cały czas włączony.

Robiłeś restart systemu po zainstalowaniu programu?

(Osimaru) #3

Jeśli podłączasz telefon w celu kopiowania/przenoszenia plików to podłącz go z wyłączonym debugowaniem USB. Jeśli masz zamiar coś z nim kombinować to zerknij na stronie producenta. Pewnie udostępnił sterowniki wraz ze stockowym ROM-em oraz instrukcją flashowania.

(Masaj) #4

podłączam telefon w celu kopiowania/przenoszenia plików i mam już HTC Sync, to żeby zaczęło to działać musisz mieć ten program cały czas włączony ?-  to znaczy kiedy go włączyć, bo Sync uruchamiam przed podłączeniem tel do PC i po odpięciu wyłączam. Debugowanie jest włączone bo tego wymaga program Wondershare MobileGo, z którego korzystam.

Robiłeś restart systemu po zainstalowaniu programu?

Tak. Sterownikow zaznaczonych na czerwono brak i dalej problem występuje. Jakie sterowniki zainstalować i w jakiej kolejności, pełna nazwa wraz z numerem wersji.

(rubin714p) #5

HTC Sync Manager spróbuj zainstalować. 

(Masaj) #6

W zasadzie to już mam ten program zainstalowany,więc nie wiem dlaczego tak się dzieje, i jakie te sterowniki sciągnąć.

Dzisiaj:

th_37286_Przechwytywanie_123_418lo.jpg

(rubin714p) #7

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2217396