Android 4.1.2 dla Galaxy mini II

W internecie chodzą ploty że ten model Samsunga ma dostać Androida 4.1.1. Ktoś może wie kiedy można się spodziewać? Bo nic na ten temat nie mogę znależć :expressionless:

Jest zapowiedziany to prawda ale to nie znaczy że na 100% się ukaże.

Aha to czyli nie ma co na zapas się łudzić?

JB dla GM2 jest dopiero zapowiedziany, o ile się ukaże to najpewniej pod koniec roku/początek2013

Nie ma się co napalać bo szybko bym się go nie spodziewał to raz.

Dwa to co ci da aktualizacja? Względem ICS nie wnosi ona zbyt wiele.

Trzy jak bardzo chcesz mieć JB to poszukaj custom roma.

AOKP JB 4.1.1. ładnie działa

No właśnie tel.mam wzięty w sieci Plus w nim jest 2.3.6 Gingerbread,i jak się chyba pobawię custom romem to gwarancje stracę w razie czego?

Soren GM2 w ogóle nie dostanie ICSa od razu przechodzi z 2.3.x na 4.1.1

AOKP znowu wiąże się z utratą gwarancji, nie wszystko musi działać i generalnie trzeba wiedzieć co się robi :stuck_out_tongue:

Przemek tak tracisz gwarancję, dopiero przywrócenie oryginalnego romu ją “wznawia”

Aha no to teraz już wiem,znając Samsunga i Plusa nie ma co w najbliższym czasie cudów oczekiwać :smiley:

Dodane 30.12.2012 (N) 18:17

Może odświeżę swój temat i zapytam ponownie :). Czy ktoś się orientuje czy na pewno będzie oficjalna aktualizacja na miniacza 2 i kiedy? W necie można wyczytać,że niby miała być pod koniec roku(koniec roku to już jutro ostateczny termin) bądź w pierwszym kwartale 2013r. Ile w tym prawdy to nie wiem,może ktoś bardziej znajdzie się obstukany w temacie :smiley:

Dołączam się do pytania.

http://forum.android.com.pl/f665/

Aktualizacje są planowane w ostatnim kwartale 2012 roku. / Pierwszy kwartał 2013 roku

Dla urządzeń :

•Galaxy Tab 2 7.0

•Galaxy Tab 2 10.1

•Galaxy Note 10.1

•Galaxy S II

•Galaxy Note

•Galaxy Tab 7.0 Plus

•Galaxy S Advance

•Galaxy S II LTE

•Galaxy Music

•Galaxy Chat

•Galaxy Ace 2

•I8530 Galaxy Beam

•Galaxy Ace Plus

•Galaxy Mini II

•Galaxy S Duos

@folusek

To czyli się można na dniach lub tygodniach miło spodziewać nowego Andka :-D. I nie wiesz może czy to będzie 4.1.1 czy 4.1.2?

Nie byłbym tego taki pewny, w przypadku Samsunga spodziewałbym się dopiero aktualizacji na przełomie zima/wiosna :wink:

4.1.2 lub 4.2.1 :smiley: :smiley: :smiley: wszystko zalezy od modelu :slight_smile:

A dlaczego żaden konsultant z samsunga nie wie o aktualizacji?

a czy oni w ogóle coś wiedzą :stuck_out_tongue:

@folusek

No mi chodzi o model Samsunga Galaxy Mini 2 S6500D :slight_smile:

A tą aktualizację będę musiał zrobić przez Kies’a? On mi telefonu nie chce wykryć.

Mam nadzieję, że będzie można to zrobić przez telefon.

Edit:

Jak wziąłem telefon z T-Mobile to mogę zaktualizować, czy mam brandowany soft?

Do telefonu są wgrane aplikacje T-Mobile, przy włączaniu i wyłączaniu pojawia się logo.

Jeśli bedziesz chciał mieć niebrandowany rom ( czyli bez tapet aplikacji itd… dodanych przez operatora np: T-Mobile ) musisz wgrać Odinem :

http://forum.android.com.pl/f665/ i wtym momenćie możesz stracić gwarancję …

Jeśli chcesz mieć 100% pewność że gwarancja zostanie to musisz wgrać Kiesem/OTA ale dopiero jak twój operator czyli T-Mobile wyda aktualizację a to moze potrwać … lub nawet nie wyda jej :frowning: choć samsung wyda czystego roma dla twojego modelu telefonu nie jest jednoznaczne z tym ze operatorzy również wydzadzą aktualizację …

To czyli aktualizacja przez OTA może być,a nie musi. Ja mam z Plusa.