Android 4.4 na PC, problem z obracanym ekranem

Witam,

zainsalowalem Androida 4.4 na moim komputerze i wszytsko dziaa jak na razie ok. Jednak kiedy zainstalowalem gre Pou to ekran z pionowego (normalnego) zrobil mi sie poziomy. Czy jest jakas funkcja, ktora zablokuje ekran, zeby caly czas byl pionowy?

Pou wymusza zmianę orientacji z poziomu programu. Możesz spróbować zainstalować Xposed Framework jeśli zadziała. Jeden z jego dodatków pozwala wymusić orientację ekranu dla wybranych aplikacji, ale nie wiem czy to pomoże w przypadku tej gry.

Sprawdź jeszcze aplikację.

Jaro070 wielkie dzieki rogram dziala o to mi wlasnie chodzilo

MrQ wyprobowalem, ale cos poszlo nie tak, znalazlem w nim ta opcje lecz iezadzalala

Mam jeszcze jeden problem, zainstalowalem aplikacje facebooka, ktora po uruchomieniu pokazuje komunikart " Niestety aplikacja Facebook zostala zatrzymana", ale gdy uruchomie komputer ponownie to przez jakis czas dziala prawidlowo. Czy, zeby ten problem naprawic trzeba tez jakas dodatkowa aplikacje?

Z tego co wiem(testowałem) to większość aplikacji na androida nie działa na PC(problem z kompatybilnością procesora). Polecam BlueStack- darmowa aplikacja symulująca androida pod Windą. Całkiem dobrze działa.