Android 7, problem z wyczyszczeniem schowka

Cześć. Od roku mam telefon Galaxy A5 2017, obecnie z androidem 7. Ostatnio wykryłem dość ciekawy problem. Mianowicie występuje u mnie problem z wyczyszczeniem schowka. Co jakiś czas wchodzę w schowek i czyszcze go klikając w dostępną opcję “wyczyść schowek”. Znika wszystko, czyli tak jak powinno być. Zauważyłem jednak problem gdy wykasowuje elementy schowka pojedynczo - wtedy w schowku pojawiają się rzeczy z przed kilku miesięcy. Czyszcząc właśnie teraz schowek w taki sposób pojawiły się wiadomości które kopiowałem w sierpniu ubiegłego roku.
Mieliście taką sytuację?

Ja na LG z Androidem 7 nie mam takich problemów, ale w sumie mniej kopiuje i LG ogranicza pamięć do 20 skopiowanych elementów, dodatkowo by usunąć wszystko muszę kliknąć w kosz :wastebasket:️ i potem “zaznacz wszystko” :ballot_box_with_check:️ i znowu kosz :wastebasket:️.

Nowe na miejsce starego nie wskakują, bo w sumie nie mają skąd, niby LG miałoby robić bazę i pokazywać ostatnie 20 skopiowanych wpisów i dodawać nowe?

Może je robić klawiatura, której się używa. Tak ma na przykład SwiftKey (swój odrębny od systemowego schowek) :wink: