Android 8 dla Huawei

Czy Huawei P10 otrzyma aktualizację do Androida 8.0? Czy gdzies jest to potwierdzone bo na jednych portalach o komórkach i androidzie pisze, że dostanie, a na innych nie ma na liście P10.

Otrzyma aktualizację na pewno. P10+ już dostał, a testy wersji beta systemu były przeprowadzane na obu urządzeniach, i oba dostaną. Fakt, Huawei się nie spieszy z tym niestety, ale doczekasz się na pewno aktualizacji.

To bedzie Android 8.0 czy 8.x? :slight_smile: MIUI tez będzie w nowej wersji, obecnie 5.1? Kiedy P10+ dostał aktualizację w Polsce? :slight_smile:

Ja mam VTR-L29 to pewnie później dostanę? :slight_smile:

Jak na razie w PL nie dostał nikt z tego co widzę. Ale kwestia czasu, i tak, będzie nowa wersja EMUI :slight_smile:

Widziałes zrzut na stronie, do której dałem link? Jest polska wersja więc chyba juz ruszyło tylko zalezy od wersji smartfona, a ja mam inna. Moze ten ktoś ma wersję na inny kraj i dlatego juz dostał? :slight_smile:

Może to screeny z “polskiego” laboratorium Huawei. Więc bardzo by się nie pomylił. Albo to aktualizacja testowa i nie ma co szaleć.

Wybacz, na innym portalu czytałem, i tam jeszcze nikt nie miał :slight_smile: Faktycznie, ktoś już dostał, choć jakiś czas temu na portalu gsmmaniak.pl jeden z redaktorów, posiadacz prywatnie tego telefonu, narzekał, że jeszcze nie ma aktualizacji. Jak by się pojawiła, to by dał znać na pewno, więc trzeba czekać cierpliwie :slight_smile:

1 polubienie

O co chodiz z tymi wersjami VTR-L29 jak ja mam, a ten na tym zrzucie z mojego linku ma L09?

Twoja wersja jest wersją dual sim. Wersja 09 posiada tylko jedno wejście na kartę sim :slight_smile:

A jak jest wersja 19 to hybrydowa karta micro SD?

Ja mam dual sim w tym druga sim na zmianę z micro-SD.

Wersje 09 i 29 to są dwie wersje oficjalnie dostępne na polskim rynku.

1 polubienie

Dziś wyszukało mi aktualizacje, zrzuty:

1 polubienie

Ja mam nadzieję na to, że na xda w końcu się znajdzie chociaż 8.0 dla mojego GX8.

Mam podobne pytanie tylko o P8 Lite. Czy zostanie zaktualizowany do 8?

P8 lite z którego roku?

2015 nie. 2017 nie wiem.