[Android] Aplikacja określająca wartości geograficzne

Witajcie, szukam aplikacji na telefony z Androidem ale za bardzo sobie poradzić nie mogę ze znalezieniem. Czego szukam ? Otóż potrzebuję programu na w/w system, w którym będę mógł podać dane geograficzne (wysokość , szerokość geogr. danego miejsca) i pokaże mi na mapie / radarze drogę do tego miejsca z miejsca gdzie w tym momencie jestem. Może być trasa prosta, lub oparta na mapach idąc trasami lub jadąc ulicami.

Szukam tego programu dla siebie oraz dla znajomego z grupy poszukiwawczo-ratowniczej (Dolnośląska grupa poszukiwawczo-ratownicza) który potrzebuje tegoż właśnie programu - do określania miejsca i na w miarę dobrym dojściu do niego - z mapą dojścia lub wskazaniem kierunku z informacją ile metrów/kilometrów do niego.

Proszę o rzetelne - sprawdzone przykłady programów a nie przytoczone bo ktoś widział. Ja też widziałem może z 10 na Google Play, ale niestety żaden nie miał takowych funkcji, także czekam na pomoc. Z góry dziękuję :slight_smile:

Taką opcję masz w nawigacji mapamap. Ustawiasz trasę dla pieszego lub przełajową i w opcji jedź do wybierasz współrzędne (gdzie x= Długość; y= Szerokość)

Dobra na razie działa, choć namęczyłem się by rozkminić ten program. Ciekawe czy wychwyci azymuty w lesie

Nie niestety nie o taką aplikacje mi chodzi - co prawda pokazuje lokalizację, ale tylko dot ulic w systemie DMS, ale już ze znalezieniem pozycji w lesie, górach ma poważne problemy