Android Auto

Dlaczego Android Auto wyłącza się samoczynnie . Po podłączeniu przewodem telefonu do gniazda usb w aucie (opel astra K ) nawigacja pojawia się na ekranie wyświetlacza samochodowego. Niestety po kilku minutach wyłącza się .Na telefonie czerwony napis " błąd android auto 12 podłącz ponownie przewód" . Po ponownym połączeniu sytuacja się powtarza. Wymieniałem przewody , ponownie instalowałem program .Nic nie pomaga . Pomocy!!!

Możliwości że to nie gra są 2-albo radio nie wspiera android auto albo smartfon nie wspiera aa.Zobacz na android auto tam są modele samochodów,telefonów i radia które współpracują z aa:https://www.android.com/auto/ .

To nie to. Zrobiłem to już wcześniej Opel i Android Auto współpracują. Zresztą ta niedogodność pojawiła się niedawno. Przedtem połączenie działało bez zarzutu . Podejrzewam , że błąd jest gdzieś na drodze telefon i wyświetlacz auta. Tylko jak to znaleźć i wyeliminować?

Może coś zostało namieszane w aa.Odinstaluj aa,wyczyść usługi Google i następnie zainstaluj aa i podłącz do radia.