Android: automatyczna regulacja głośności w aplikacjach

Czy jest jakaś aplikacja, która automatycznie będzie regulować głośność w innych aplikacjach, tak aby cały czas była na tym samym poziomie? Kiedy oglądam rolki w apce fb albo shorty w apce YT, to prawie każdy filmik ma inny poziom głośności i ciągłe ściszanie/pogłaśnianie bocznym przyciskiem telefonu jest uciążliwe. Istnieje coś takiego? Ew. jakiś inny sposób na tą uciążliwość, tak żeby nie trzeba było męczyć tego bocznego przycisku?

W GP wpisz: volume control

1 polubienie

Znalazłam tylko wirtualny przycisk głośności wyświetlany cały czas na ekranie. Zawsze to coś, ale automatycznego dostosowania głośności jakoś nie znajduję…
Jest jakaś apka, którą można ustawić konkretną głośność dla poszczególnych aplikacji, ale wątpię, aby to wyrównywało poziom głośności poszczególnych filmików w tej aplikacji. Myślałam, że może ktoś zna coś sprawdzonego. No nic, na razie zadowolę się tym przyciskiem, jest to pewne ułatwienie

Hmmm, to dziwne. Pod tym linkiem: https://play.google.com/store/search?q=volume+control&c=apps&hl=pl
jest ponad 200 aplikacji związanych z regulacją dźwięku pod androidem. Może coś się jednak nada?

@anon82362303 po tym, jak wybiorę swoje urządzenie, to z 200 robi się 10 :stuck_out_tongue:
Mam Xiaomi Mi A2 Lite

Android Go tam działa czy jak?

I czy ty chcesz na żywo mieć normalizację dźwięku? (do np. słuchania wyraźnie szlochania Górniak „nie wiem jak, nie wiem kiedy ale wiem, że muszę dokończyć płytę … Spróbuję” party.pl/newsy/edyta-g-83712-r1/)

Android 9

Nie wiem o co chodzi z Edytą Górniak. Mi chodzi o krótkie filmiki w aplikacji facebookowej (tzw. rolki) i youtubowej (shorty). Najczęściej są jakieś zabawne albo z ciekawostkami. Po prostu prawie każdy filmik ma inny poziom głośności i nieustannie trzeba ściszać, bo np. drze się jakaś durna muzyka, albo pogłaśniać, bo jakiś gostek gada tak, że ledwo go słychać i nie da się zrozumieć. Często oglądam te filmiki jeden po drugim, bo są króciutkie, więc co chwila muszę tą głośność dostosowywać. Miałam nadzieję, że istnieje jakaś apka, która będzie robić to za mnie i w zależności od tego czy filmik jest głośny czy cichy, to będzie automatycznie zwiększać lub zmniejszać głośność. No ale może nic takiego nie ma?

(jest tak ciche, że ledwo słychać, zwłaszcza jak preferujesz zasadę 50% głośności w systemie i 50% dla internetowych odtwarzaczy).

@krystian3w no ale mi nie chodzi o to, że coś zbyt cicho po ustawieniu maksymalnej głośności, tylko o duże różnice w głośności poszczególnych filmików przy jednakowym ustawieniu suwaka np. właśnie na 50%. Dlatego trzeba tą głośność ustawiać indywidualnie dla niemal każdego filmiku z osobna, co jest upierdliwe, kiedy oglądam np. 20 ok. jednominutowych filmików pod rząd