Android Laptop

Witam mój problem polega na tym że instaluję androida (Próbowałem rózne wersje) na laptopie wszystko ładnie cacy tylko jak zakończy instalacje i jest to okienko co wybieramy opcje run android x86 albo reboot i wybieram opcje reboot to on nie chce się zresetować więc wyłączam go sam i włączam jeszcze raz  i ładuje się android do pewnego momentu i staje nie wiem czy mam tam wpisać jakąś komendę czy co żeby się uruchomił Mój laptop to HP DAU00_  Daje fotkę w której widać ten moment na którym system się zatrzymuje  >>> https://zapodaj.net/fc50050f076c2.jpg.html <<<

Witaj na forum. Jak sądzisz - czy nie warto podać modelu laptopa i wersji oprogramowania co chcesz zainstalować?

Podałem model Napisałem HP DAU00_  A wersje oprogramowania to chce jakiegoś androida na niego wgrać 

Odwróć laptopa i zobacz jaki model… Np. Compaq NC… itd.

Ok znalazłem takie coś HP SERIERS HSTNN-105C i jeszcze Product HP Compaq nc6120  

Brawo, pierwszy etap przeszedł - HP Compaq NC6120. Teraz podaj dokładnie co ściągasz i jak instalujesz.

android-x86-4.4-RC1 >> android-x86-4.4-r5  i To android-x86-5.1-rc1 instaluję według tego poradnika