Android Oreo Galaxy S8

Ma ktoś S8 w plusie? Jest już aktualizacja Oreo z końcówką CRC7? Kilka dni temu zaniosłem telefon do serwisu (wtedy jeszcze miałem soft z końcówką CRB7 na którym czas pracy baterii to porażka) po odebraniu okazało się że wgrali mi niebrandowany soft z końcówką właśnie CRC7 ale zauważyłem drobne lagi, których nie miałem wcześniej. Zastanawiam się czy nie przywrócić systemu przez Smart Switch z tym że nie chcę wracać do pierwszej wersji Oreo z końcówką CRB7 (słyszałem że wspomniany program przywraca brand-czy to prawda?) Dodam że Full Wipe już zrobiłem.

To zależy jaki rom pobierzesz-tobie prawdopodobnie zainstalowali ostatni rom XEO datowany na 15 marca.Jest to niebrandowany ostatni(najnowszy)rom na ten model telefonu.Ty poprzednio miałeś z Plusa z 19 lutego.W serwisie instalują ostatniego z plusa lub jeśli jest nowszy to instalują bez brandu operatora i tak było w twoim przypadku.Niebrandowany jest lepszy bo nie zawiera tych śmieciowych dodatków od operatora.Jeśli chcesz mieć ten z Plusa to masz tu:http://samsung-updates.com/details/124063/Galaxy_S8/SM-G950F/PLS/G950FXXU1CRB7.html .Osobiście nie polecam rom-ów brandowanych,może musisz poczekać na update i poprawę istniejących bugów a mając starszą wersję i do tego z brandem to się długo tego nie dowiesz.Aktualizacje trafiają najpierw na romy bez brandu(takie jak masz teraz) a następnie po paru miesiącach na telefony operatorów i zawsze jesteś z atkualizacjami przed telefonami operatorów(z brandem).Rom-y najlepiej instalować programem Odin.

1 polubienie

Format factory zrób, bo możliwe, że jakiś mały błąd się wkradł i powoduje on lagi… a druga sprawa to po każdorazowym nowym sofcie trzeba wyczyścić kartę pamięci o czy dużo osób nie wie.

Powodem czyszczenia karty pamięci jest wyczyszczenie starych danych jakie apki sobie pozapisywały.

Od branda trzymaj się daleko, niebrandowany ma przewagę szybkości aktualizacji i braku fajerwerków operatora.