Android powyżej 5 cali do 900zł

Widywałem podobne tematy ale ciężko mi coś wybrać konkretnego nawet po czytaniu różnych opinii. 
Potrzebuję telefonu z androidem, wyglądającego elegancko (dla kobiety), kolor biały. Powyżej 5 cali (czyli 5 cali odpada) i dostępnego w Polsce (bez sprowadzania) bo potrzebuje go do końca przyszłego tygodnia w cenie max 900zł. Chińskie marki również odpadają. Myślałem już ostatecznie nad Samsungiem J5 (2016) ale zastanawia mnie tylna klapka czy nie jakieś masakryczne barachło.
Liczę na propozycje i ewentualne linki do np. allegro. 

Powiedzmy sobie szczerze i tak spora część telefonów czy też podzespołów produkowana jest w chinach. j 5 ma tylko 1,5 giga ram chyba że mowa o tej nowszej edycji z 2gb ramu. Biały i całkiem dobrze dający rade Mój poprzedni tel 2 giga ram 8 rdzeni

Jesteś w stanie stówkę dorzucić?

http://www.sferis.pl/p/436790-smartfon-cubot-cheetah-dual-sim-rozowo-zloty-cheetah-rg.html

To wg mnie fajna opcja, wiem, że chińczyk ale w nim masz 3 GB RAM, gwarancje masz realizowaną w Polsce więc w razie czego wszystko załatwiasz od ręki- przez sklep więc jest to pewny zakup.

W testach wypada on bdb dobrze- jest to dobry stosunek jakości do ceny