Android PRESTIGIO MULTIPHONE 5450

Posiadam telefon Prestigio multiphone duo 5450.Dziwnie się zachowywał już od tygodnia, zawieszał,samoczynnie wyłączał. Wczoraj wyłączył się całkowicie i nie można się do niego dostać. Po włączeniu widać jedynie logo firmy i nazwę telefonu. Można poprzez volume up i power dostać się do menu, ale tylko tyle. Na nic rebootowanie systemu (włącza się i cały czas widać znowu logo firmy,nazwę telefonu), a powrót do ustawień fabrycznych tez nic nie daje. Telefon nie jest najlepszy ani najnowocześniejszy oczywiście, ale mógłby jeszcze podziałać.Proszę o wskazówki i o pomoc.Bardzo mi zależy.Dziękuję.

instalacja nowego romu lub kupno nowego telefonu

Przed zakupem spróbowałabym jeszcze jednak tej instalacji,nie wiem jednak jak to zrobić.Proszę o wskazówki.

wpisz w google model telefonu i rom wszystko będziesz miał aktualnie nie mam czasu/nie chce mi się tłumaczyć wieczorem znajdę czas/chęci to wszystko napisze

Dziękuję :slight_smile:

Przed instalacją robisz wipe data/factory reset z poziomu recovery. Potem instalujesz soft zgodnie z instrukcją producenta http://www.prestigio.com/news/firmware_updates/New_firmware_for_MultiPhone_5450_DUO_is_available_now_en

mozliwe jest wipe data/factory reset ale po uruchomieniu procesu apply from sdcard i po wybraniu pobranego zip na sdcard i pojawia się komunikat installation aborted :frowning:

W dziale support są dostępne inne wersje oprogramowania. Możesz spróbować jeszcze ponownie wtedy.

większych liter już nie było ??