Android w wersji 4.1 i YT

Witam. Mam telefon z androidem w wersji 4.1.1 Jelly Bean. Wszystko działa świetnie, oprócz jednego - nie odtwarza filmów na YouTube. Odpalam jakiś film, chwilę się ładuje i nic, czarny ekran. Mogę nacisnąć play, na chwilę zmienia się w przycisk pauzy i znowu play. I nic nie leci, nie da się włączyć żadnego filmu. Co robić?

A masz oryginalny soft, czy modowany? Zacznij od aktualizacji YT w telefonie.

Cyanogena 10 mam w wersji NIGHTLY. Zaktualizowałem YT.

To może nie działać, zwłaszcza ze to nightly. Telefony do odtwarzania video używają sprzętowej akceleracji, jeżeli w twoim sofcie nie ma odpowiednich sterowników to YT może nie działać. Więcej szukaj na Android, a jeśli znasz angielski to na XDA.

Z tego co wiem to chyba w wersji nightly zalecane jest nie aktualizowanie aplikacji YT

Mogę skądś pobrać te sterowniki?

A przed aktualizacją działała aplikacja? Jeśli tak to znajdź taką samą wersję jaka była oryginalnie.

Nie wiem bo nie napisałeś o jaki telefon chodzi, ponad to nawet jeżeli są dostępne i je pobierzesz to musisz je wkompilować do jądra systemu, lub wywołać jako moduł. Nie wygląda abyś dał sobie z tym radę - Linux, a zwłaszcza Android to nie Windows. Zajrzyj na fora które ci podałem, znajdź właściwą (stabilną) wersję oprogramowania dla twojego telefonu.