Android x86 RC1 eeepc problem z internetem

Witam. Pobrałem dzisiaj tego androida. Zainstalowałem na Virtual Boxie. W network adapter dałem Bridge Adapter. Ustawiłem tam Wifi Wireless lan USB adapter jak radzili w internecie i uruchomiłem androida. Nie działa. Ciągle jest brak dostępu do internetu. Jak to naprawić?

Jak sama nazwa wskazuje jest to android na notebooki eeepc(z serii Asus). Problem wynika z braku sterowników pod VB. Sterownik jest zoptymalizowany aby działał z notebookami eeepc :slight_smile:

Witam

Spróbuj inny ISO, Asus, EEPC, TEGAV2, S103T, Thinkpad, TX2500… jak dla mnie bez problemu używam ISO Asusa_laptop… działa WiFi, Sound, BT… tylko VGA muszę używać w trybie nomodeset tak jak Nvidia nie jest obsługiwana natywnie (tryb 1024x720) - aha i muszę odłączać mój 1szy HD monitor tak jak nie obsługuje dual display. Moj PC to Intel C2D 3GHz, RAM 4GB, GTS450, kilka HDD - androida ładuje z USB HDD… działa USB FLASH jako extra nośnik informacji. Śmiga super szybko mam chyba z 100 apek, Adobe flash, ARM emulator etc… dożo rzeczy nie działa tak jak video grafika nie ma jeszcze driverów ale jest OK… praktycznie wszystko można zrobić na Androidzie bez Windowsa czy Ubuntu czy tp… :smiley: