Andrzej Cierniewski

To jest Nasz Gośc :stuck_out_tongue: w Krotoszynie sie urodził ale W Sulmierzycach Przebył wiekszosc swojego zycia mam jego płytki i jest to looz Gosc !!

Może cos o nim opowiesz… ?Skad szary Polak ma znac “KOGOŚ” ??

jak on zaczął grac to ja byłem zbyt mały wiem tylko ze teraz gdzie ja mieszkam kiedys domów nie było i on chodził grał na gitarze i spiewał :slight_smile: ni cpozatym nie wiem a całej histori nie chce mi sie przepisywac :slight_smile: ale warto ten człowiek jest Super ma zaj…fajne piosenki? :slight_smile:

to był wystep Andrzeja Cierniewskiego w Krotoszynie U na sna Dni Sulmierzyc Wystepuje praktycznie co rok 1! !!

I czym tu się zachwycać ?? Kolejny przedstawiciel “sławetnego” nurtu Disco Polo :hahaha:

Raczej to będzie występ z okazji kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nie znam gościa, i nie wiem co o nim sądzić :smiley:

Moderatorze to nie jest wystep Disco Polo Moze ty nierozruzniasz disco polo od normalnej muzyki :>:>

Jako dowód przynależności “artysty” do wyżej wymienionego gatunku masz występy w jednej z imprez uwiecznionych dla potomności tutaj:

http://www.wegrow.com.pl/biesiada/2001program.php

Zresztą wystarczy prześledzić amerykański wątek jego twórczości i poziom muzyki lansowanej przez Polonię amerykańską dla których pondczasowymi przebojami są utwory w stylu “majteczki w kropczeki”

to ni e jest jego utwór :> chyba coś ci sie w głowie poprzewracało on niespiewa Disco Polo słyszałes chociaz kiedys jego piosenki zastanów sie co mówich chłopcze :twisted: Obrazasz teraz naszego Artyste !!

Może i racja Andrzej Cierniewski to Disco Polo ale i Krawczyk tak samo … !!

Mieszkam na ulicy na której mieszka jego matka często tu bywa i mam ogromny szacunek do niego KAROL651 trza się liczyć ze zdaniem innych niech sobie gadają jak kcą !!

Moze i troszke masz racji trzeba sie liczyc ale trzeba szanowac naszego artyste a co ??? i Disco polo tez jest muzyka A ze _ FIESTA _ tego nie rozumie to juz jest jego problem :stuck_out_tongue:

Widocznie nieodruzniaja co niektorzy disco polo od inej muzyki :lol:

nie wiem nie znam gościa ale szacunek dla niego może jak bym go poznał to też bym go polubił :smiley:

A nie slyszales o nim nigdy w telewizji?? :frowning:

tak dla przypomnienia :smiley:

http://members.lycos.co.uk/bartus2003/inne/andrzej.jpg

Coś mi się kojarzy…

To jeszcze nie jest żadna nobilitacja

i argument za - no może dla Sulmierzyc-


Zdaję sobie sprawę, że osoba Piosenkarza wzbudza emocje,

ale pohamujcie trochę. Porównanie Go do Krzysztofa Krawczyka

jest delikatnie mówiąc nieporozumieniem i obrazą tego ostatniego.

Niestety dla Was, disco-polo uważam za gorszy rodzaj muzyki.

Zresztą był to jakiś szał, który zaniknąl ,a utwory nagrane w tym

stylu raczej nie przejdą do historii muzyki - no może parę z nich.

Jeżeli będzie tak dalej - topic zostanie zamknięty

Nie masz Racji :!: :!: Chyba coś Cie sie pomyliło Mo i z Lekka Jest To Disco Polo Ale Pamietaj:> Ci Którzy Słuchali Tego Słuchaja Do Dziś :twisted: :!: :twisted: :twisted: :!: I nie musisz sie zgrywac :> Bo to ci nie pomoze Ale to Zrozimiałem jesteś inny I twoje komentarze Zostawiam W spokoju !!

Aha no to sorki ale jeśli porównując to jest w 99% ta sama muzyka i styl

:!:

PRZESADZASZ!! dalsza pogaducha bez sensu :smiley:

No to niech wam bedzie kończymy temat Bo Szkoda Tu Rozmawiac! !!

Ja się nie zgrywam - nigdy mnie taka muzyka nie ekscytowała.

Nie masz podstaw do prezentacji braku wychowania - nie to forum.

To nie rozmowa, ale dyktat Jedynego Sprawiedliwego :smiley:

Stosownie do życzenia