Angielskie MUI w vista

czesc… mam takie pytanie do znawców tematu visty… kumpel chce na swoim lapku z windows vista ultimate OEM PL doinstalowac angielski jezyk systemu. Po sciagnieciu z dodatków tego MUI które system zainstalowal i jest info ze z powodzeniem nie mozna w rzaden sposób tego odpalic. Pakiet jest sciagniety nawet wiem gdzie ponoc zainstalowany z powodzeniem a nie mozna tego uruchomic. CZY jest jakis chwyt czy knyf na to ?? jakies ustawienia czy co ??

sorry za brak polskich liter ale zmienlem juz wszystkie ustawienia na angielski i nie ma w tej chwili polskich liter z klawiatury tylko czemu system jest nadal po polsku ??.. poprawie post pózniej… z góry THX

Panel Sterowania->Opcje regionalne i językowe->Klawiatury i języki->Wybierz z listy język i zastosuj po czym się przeloguj.

zrobiem tak ale na liscie nie ma zadnego jezyka i jest odnosnik wskaz skad system ma pobrac dany jezyk sa dwie opcje w tym jedna downloads tam gdzie wasnie jest sciágniéty pakiet ale nie widzi tego pakietu widzi tylko inne sciágniéte aktualizacje… co robic ??

http://www.download.windowsupdate.com/m … 229875.exe

english mui for wista :slight_smile: pobierasz, odpalasz i sie instaluje - działa na 100% sam sprawdzałem

kidler

wlasnie tak zrobilem i po sciagnieciu i odpaleniu tej instalki z poziomu administratora niby sie zainstalowalo i po instalacji komp bez pytania sam sie zrestartowal i nadal nic wciaz nie widzi tej zainstalowanej paczki jezykowej… i co dalej ??