Animacja/Grafika na profil steam

Witam, ostatnio natknąłem sie na profil steam użytkownika Valyn. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to pięknie wykonana gablotka, która idealnie komponuje się z jego tłem profilowym http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=596577118. Jako że bardzo mi się to spodobało, chciałbym zrobić to na swoim profilu. Wiem już jak zrobić “tło” na którym jest napis (animacja), tak aby zgrywało się to z tym, które mam na profilu. Bardzo bym chciał aby moja animacja była identyczna jak jego, stąd też moje pytanie: Czy ktoś się orientuje w jakim programie stworzył on taki “napis”? Jeśli można to prosiłbym o podanie nazwy, bądź nazw programów w których jest możliwość wykonania takiego, lub podobnego efektu.

Może jakimś automatem:

http://www.lettermotion.com/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stupeflix.legend

 

A może dowolnym programem graficznym operującym na warstwach. Animacja ma raptem 300 klatek. Nawet w Gimp + Gap widziałem takie efekty.

Przykładem może być bardzo prosty animowany tekst: http://www.gimpuj.info/animacje/prosty-animowany-napis-t85.0.html czy poradnik robienia prostych efektów. Programów do robienia animacji jest kilka setek.

A może to zrobione w Adobe After Effects :slight_smile: http://www.videocopilot.net/tutorials/graffiti_writing/

Można by tu napisać jeszcze kilka kilogramów tekstu…

 

Beztalencie robi automatami, utalentowany poradzi sobie nawet w paint.

 

Tak “na szybko” w Photodex Proshow Producer

gif1_zpsepealxu3.gif

Dzięki za odpowiedzi, udało mi się osiągnąć zamierzony efekt w After Effects. Jest identyczny jak na wyżej wymienionym profilu, zamierzam jeszcze sprawdzić jak to będzie wyglądać w