Animacja minimalizacji win xp

Mam takie pytanko czy jest możliwość zmiany minimalizacji w win xp na tą z visty ?

Proszę, w dodatku jak “7” :slight_smile:

Chodzi mu o animację minimalizacji, a nie o wygląd zminimalizowanych programów. Poza tym wygląd tego “ViGlance” to kolejna nędzna imitacja. Jeśli chcesz mieć te animacje zainstaluj Vistę lub 7 - będą wyglądać dużo lepiej niż te półśrodki na XP.

no pewnie, bo Vista kosztuje tyle co bułka…

Póki co jest 7 RC.

To wyjaśnienie jest bynajmniej nie stosowne,bo potem trzeba i tak zapłacić.

Wracając do tematu,to ten program daje możliwość animacji zamykania i otwierania okien,wystarczy doczytać opis programu.

Mimo to i tak uważam, że te wszystkie próby przeniesienia tych animacji do XP pozostaną nędznymi imitacjami, które często sprawiają więcej problemów niż pożytku. Najlepsza pod względem wyglądu Windowsów jest Vista i 7 i nie da się tego przeportować do XP bez utopienia funkcjonalności. Takie jest moje zdanie.

tak pablo juz zauwazylem ze Ty to systemy kupujesz co dziennie i kosztuja dla Ciebie tyle co guma do zucia. To jak tak dorzadzasz to jak Ci dam adres i poprosze orginalna viste na za tydzien. Nie wypowiadaj sie jak masz wszedzie dodawac sowje urojone kometarze o polsrodkach. Najmadrzej to powiedzial master_zonk6… Zreszta pablo nie pytam o Twoje zdanie bo juz zdazylem poznac i nie pytam czy mi niepogorszy sie szybkosc i funkcjonalnosc tylko czy znasz program… Nie? to po co wyglaszasz swoje paranoje?

A co do viglance to gdzie jest przemo1412 zmiana tej minimalizacji?? bo nie moge wogole znalezc opcji, a domysle nic sie nie zmiena…

film instruktażowy.Pokazane jest co i jak.Z przyjemnością powiedział bym więcej na temat tego prog.ale nie mogę bo go nie używam.Ale jak przejrzałem filmik to pokazują co jak włączyć.

Powodzenia :wink:

kurcze niestety ten film to pokazoka nie demonstracja i dalej tam nie ma opcji…