Animacje/filmy:Koń, Pływanie, Strzelanie, Bieg, Szermierka

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć w jakim programie najlepiej (dość łatwo i aby program był po polsku :slight_smile: ) zrobić animacje dyscyplin pięcioboju nowoczesnego…

(filmiki/animacje powinny mieć każdy poniżej 1 minuty)

  1. Jazda konna: po prostu jeździectwo - koń i jeździec - chciałbym, aby osoba ta występowała na każdej z moich animacji (jeździec zaprojektowany przeze mnie albo chociaż aby we wszystkich animacjach był taki sam…(sylwetka, kolor włosów oraz stroju…) - animacja polegająca tylko na tym, że jedzie sobie jeździec na koniu…(najlepiej po jakimś torze…)

  2. Pływanie: basen i jedna osoba, co w nim płynie (no tu już inne ubranie niż jeździec ale twarz i kolor skóry i włosów muszą się zgadzać :slight_smile: )

  3. Biegi przełajowe: ta sama osoba po prostu biegnie … jakies przeszkody czy coś…

  4. Szermierka: chciałbym aby osoba stała przodem lub tyłem (i aby machając szablą/szpadą można by zrobić efekt napisu - mój tekst…)

  5. Strzelanie: w oddali jest postać i widać, że chce strzelić, po chwili efekt rozbitego ekranu)

A…i nawet lepiej by było, gdyby to można umieścić w jeden film - najpierw szermierka, potem koleś wsiada na konia i jedzie. Następie zeskakuje z konia i biegnie…potem wbiega do jeziora i płynie…potem kamera się obraca przed osobe i osoba strzela - efekt zbitego ekranu. koniec

Jakie programy by mi się do tego mogły przydać ? mogę poświęcić na to sporo czasu…

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam

Hmm mi na myśl przychodzi wyłącznie Flash. Ale to sporo pracy i trzeba mieć odpowiednia wiedzę.