Animacje/filmy:Koń, Pływanie, Strzelanie, Bieg, Szermierka


(Intercybul13) #1

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć w jakim programie najlepiej (dość łatwo i aby program był po polsku :slight_smile: ) zrobić animacje dyscyplin pięcioboju nowoczesnego...

(filmiki/animacje powinny mieć każdy poniżej 1 minuty)

1) Jazda konna: po prostu jeździectwo - koń i jeździec - chciałbym, aby osoba ta występowała na każdej z moich animacji (jeździec zaprojektowany przeze mnie albo chociaż aby we wszystkich animacjach był taki sam....(sylwetka, kolor włosów oraz stroju...) - animacja polegająca tylko na tym, że jedzie sobie jeździec na koniu...(najlepiej po jakimś torze...)

2) Pływanie: basen i jedna osoba, co w nim płynie (no tu już inne ubranie niż jeździec ale twarz i kolor skóry i włosów muszą się zgadzać :slight_smile: )

3) Biegi przełajowe: ta sama osoba po prostu biegnie ... jakies przeszkody czy coś...

4) Szermierka: chciałbym aby osoba stała przodem lub tyłem (i aby machając szablą/szpadą można by zrobić efekt napisu - mój tekst...)

5) Strzelanie: w oddali jest postać i widać, że chce strzelić, po chwili efekt rozbitego ekranu)

A...i nawet lepiej by było, gdyby to można umieścić w jeden film - najpierw szermierka, potem koleś wsiada na konia i jedzie. Następie zeskakuje z konia i biegnie...potem wbiega do jeziora i płynie....potem kamera się obraca przed osobe i osoba strzela - efekt zbitego ekranu. koniec

Jakie programy by mi się do tego mogły przydać ? mogę poświęcić na to sporo czasu...

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam


(Xaros) #2

Hmm mi na myśl przychodzi wyłącznie Flash. Ale to sporo pracy i trzeba mieć odpowiednia wiedzę.