Animation shop! PROBLEM!

w Jasc Animation Shop mam pewien problem! mam przygotowane klatki na gifa, wszystko już ok i mam zapisywać ,przed tym zmieniam z prędkości 10 na 1. (zeby bylo szybciej) zapisuje…i… otwieram gifa patrze a tu tak czy siak 10 … Wiecie jak temu zaradzic?:frowning:

Masz wersje demo czy full ?

Byc moze demo jest ograniczone w pewnym stopniu i nie mozna tego zmienic.

mam Triala.

Byc moze temu to niedziala :frowning:

Zerknij gdzies w opis gdzie sa ograniczenia i jakie.

w opis? a gdzie to ?

poszukaj w katalogu programu pliku ‘readme.txt’ albo podobnego

Lub zerknij do Help.

Moze sproboj nie wpisysywac 1 tylko wpisz 01.

Mozliwe ze jednej cyfry program nie czyta.

Lecz malo prawdopodobne :wink:

Sprobowac nie zaszkodzi.

hmm bardzo mozliwe, dzieki za rady :wink:

a oto co znalazlem w readme ,to co sie zmienai w mojej wersji :

Changes in Animation Shop 3.04

 When opening Portable Network Graphics (PNG) containing an alpha channel, the channel content is read as transparency. Previous versions treated a PNG alpha channel as a Paint Shop Pro alpha channel. PNG alpha channels will also display as transparent areas in the browser and Open dialog box thumbnail previews as a result of this change.

 ASCII versions of PPM/PGM/PBM containing unusual white space characters can be read more reliably.

 Resolved issues with reading multi-page or poorly compressed LZW TIFFs.

 Increased the supported width limit on uncompressed TIFFs to 32,768 pixels.

 Fixed several other minor issues with text size, formatting, object placement, bitmap palettes, multi-byte character sets, and single or no pixel lines in metafiles.

 Multiple embedded bitmaps can now be read from a metafile.

 Corrected an issue where some CGM files displayed as a blank image because bad color values for lines, edges, and fills (brushes) displayed in the default background color (white). The program now assigns the default foreground color (black) to this content in accordance with the file format specification.

 Reduced JPEG compression for thumbnails to improve display quality.

 Added support for bitmaps with negative heights and fixed a problem reading OS/2 version 2.x bitmaps.

 The correct icons now appear for the corresponding File menu commands.

yy czy to znaczy ze dlatego iz nie mam pelnej wersji nie moge?

ten tekst nie ma związku z twoim problemem

Ok dzięki za przeanalizowanie , mozerzeczywiscie chodzi o te 01 a nie 1 …

Złączono Posta : 25.09.2005 (Nie) 14:16

Ehhh i Nic , nadal … kolega też zrobił , ustawił żeby każda klatka z prędkością 1 , zapisał i był gif z 10. Ale jak mi przesłał i otworzyłem ANimation Shop to miał te 1 , zapisywałem a naadal miał 10… jakiś specjalista jest proszony o pomoc! pls! :frowning: