Ankieta: Android jaki używacie ROM :)

To co w temacie głosujemy! :slight_smile:

Na tablecie oryginalny 4.1.1 a na telefonie zależy od nastroju :smiley:

Na telefonie oryginalny - najstabilniejszy.

Bawiłem się w ROMy do telefonu, gdy szukałem czegoś co mi przyśpieszy telefon, teraz po wymianie tylko od producenta - stabilność.

Cyanogenmod, ale nie wiem czy go nie zmienić, bo jest dość… niebezpieczny. Przy boocie odtwarza dźwięk, nawet jeśli ten przed wyłączeniem telefonu był wyciszony, a telefon potrafi się sam z siebie w kieszeni zrestartować (co nie jest winą Cyanogenmoda - na oryginalnym ROM-ie też tak było, ale tam telefon przy boocie tylko zawibrował).

@up można to w opcjach wyłączyć

Gdzie dokładnie, jeśli można wiedzieć?

CyanogenMod 9 i oryginalny, w przyszłości pewnie CM10.

Galaxy Nexus na Codename Android 3.5 (JB), a tablet na AOKP Milestone 6 (ICS).

Z tą stabilnością na stockowych ROM’ach, to różnie bywa, ale OK. :slight_smile:

Ustawienia -> Dźwięk i suwak systemowy na zero dajesz.

Wiem o co Ci chodzi, ale teraz mi telefon lepiej działa niż poprzednik na różnych innych - skoro dobrze działa, nie chcę kombinować:)

A co do trzymania baterii to na cm7 dluzej trzyma niz na 3.3 gine…cos tam z sense? :stuck_out_tongue:

SGS2 - oficjalny Samsunga 4.0.4.

Jak dla mnie tylko CM :stuck_out_tongue: , system mogę dużo bardziej dostawać do swoich potrzeb, działa płynniej i szybciej. Moim zdaniem CM powinien być oficjalnym Android-em :smiley:

To mamy odmienne zdania. Pobaw się Nexusem One/S/Galaxy/7 to wtedy pogadamy.

Marcin1147 możliwe, Ace to moje pierwsze urządzenie z Androidem, ale w najbliższym czasie kupuję ASUS TF300T, najprawdopodobniej bo mam jeszcze trochę dylematów :? . A możesz rozwinąć co masz bardziej na myśli :wink: ?

Mam na myśli (w przypadku Nexusów) że oprogramowanie dostosowane do działania na danym urządzeniu przez twórcę owego oprogramowania jest strasznie stabilne i super szybkie. Najlepszy ROM dla Nexusów to właśnie oryginalny. I mówię to ja, twórca CM9 na Ace :wink:

Mam tylko głośność, multimedia i powiadomienie.

Marcin1147 całkiem możliwe :wink: , ja na pewno Nexusa nie kupię (przynajmniej jeżeli chodzi tablet), bo koniecznie potrzebuję czegoś z dock-owalną klawiaturą :smiley: . Ale bootloader pewnie i tak odblokuję :stuck_out_tongue: .