Ankieta jak często system pada?

Z tym systemem to różnie bywa. :smiley: Jestem strasznie nerwowy jeżeli chodzi o mój sprzęt i nie odchodzę od kompa dopuki nie rozwiążę problemu sam lub z pomocą innych. A kidy już naprawdę jestem :mad:

Formatuję i wgrywam na nowo. Dlatego średnio raz na 3 tygodnie system mi pada :smiley: :smiley: Przez moje nerwy. Nie zdarzyło się jeszcze by padł z innego powodu :smiley:

Jeżeli chodzi o aplikacje, to właśnie przez nie też często się coś chrzani. W WinMe po zainstalowaniu NSW coś mi się wali, natomiast już pod XP wszystko śmiga idealnie.

System win XP jest chyba jednym z najlepszych (jak dotad) systemow komputerowych. jak dotad od 7 lat bedac w posiadaniu roznorodnych systemow operacyjnych f-my Microsoft pojawialy sie rozmaite problemy. Odkad posiadam zainst. system Win. XP problemy nagle znikly. Od 1,5 roku nie mam zadnych klopotow… “komp” przestal sie wieszac nie ma konieczniosci uzywania procedury FORMAT C… kwestia lezy po stronie prawidlowej eksploatacji zakupionego towaru… Mysle ze system wart jest tych pieniazkow… i warto o niego w prawidlowy sposob zadbac. Czasami mozna pomyslec o usunieciu zbednych plikow z rejestru… a nie od razu FORMAT… POZDROWIONKA

emailnet@go2.pl

Asz racje win xp jest najlepszyn winem jak dlanie miałem i milenium i 98se ale one sie straszniewieszały i internet chodził jak pijany