Ankieta jak często system pada?

Jak często pada ci system ?

U mnie raczej nie pada. To już rutyna, że co jakiś czas poprostu robię formata i od nowa instalka Windy :slight_smile:

to tak z ciekawości jak to bywa u innych :slight_smile:

“Ciekawość to pierwszy stopień do piekła” :smiley:

Czyli do tego Pana ===> :evil:

:lol: :lol: :lol:

Mnie nie pada chociaż w celach testowych instaluję, wypróbowywuję i odinstalowywuję mnóstwo programów. Oczywiście co jakiś czas format tak jak u przedmówcy, ale to z powodu zaśmiecenia rejestru, a jak dotąd nie spotkałem rewelacyjnego programu do odśmiecania systemu.

Pozdroofka

widze że nikt nie chce sie przyznac ze mu pad system :slight_smile: :mad: :cry: :wink: :evil:

Bo nie padł!

Codziennie, a czasem kilka razy dziennie !!

u mnie fajnie pada windka:

  1. komp se chodzi (cos sie sciaga, albo gra winamp), nie tykam myszki ani klawiatury przez dluzszy czas (kolo 40 minut). siadam do komparuszam myszka, a tu zawiecha systemu i po chwili sam sie resetuje :lol:

  2. wlaczam kompa, system sie laduje, nagle zawiecha (nie laduje tapety, ani ikonek do zasobnika), wale alt+ctrl+del a tu mi wyskakuje blue screen “System Zajety” :lol: :lol: :lol:

Szczerze to mi system padł raz w życiu. To było jak jakieś 4 latka temu miałem po raz pierwszy komputer. Miałem ustawioną opcję Pokaż ukryte pliki i foldery i zobaczyłem, że na dysku C: mam dużo jakiś plików. Pousuwałem i po sprawie :smiley: Winda mi się później nie uruchomiła :lol: To było pierwsze moje padnięcie systemu :smiley:

System pada na specjalne życzenie użytkownika. Nie mówię tutaj o systemach typ wind NT serwer któr moze nie powstać np po niespodziewanym wyłączniu prądu. Pozostałe przypadki to oczywiście skutki działania wirusów. Reszta typowa wina usera! !!

Poda raz w dniu niekiedy wcale


:infinity:

fiesta tu sie z toba nie zgodze, system windows pada nie tylko z winy usera, po prostu juz taki jest

Mnie również się nie zdarzyło aby system padł “sam od siebie”…zawsze jest wina czynników trzecicheusa_think.gif

mi system nie pada bo niemusi! mam xp i powylaczalem zbedne uslygi i wigle go dopiescilem tak ze wogle nie ma zwiechy od 21 lipca jak mam nowego jak zainstalowalem xp to niemialem ani jednej zwichy (serio)

trzeba oswoic sobie system a nie zeby system oswoil sobie ciebie

A propo padania systemu. Wczoraj mi XP padł i nie wiem z jakiej przyczyny. (może brat coś zmajstrował :P). Nie da się go uruchomić ani nic. Cóż, już zainstalowałem od nowa :slight_smile:

:smiley: :o :wink:

Brakuje odpowiedzi w zależności od tego co robię, bo moze byc i tak, że nie pada mi wcale, a moze byc tak, że padnie mi 4 razy w tygodniu. Jednak ostatni raz padł mi jakieś 3-4 miesiące temu, gdy podkręcałem sobie proca. Po prostu system nie chciał sie uruchomić. Powrót do ustawień domyślmnych nic juz nie dał. :frowning:

Mnie padał dotąd tylko kilka razy (WinXP Pro) i to z winy jednej aplikacji.

narazie mam xp ale nie padło mi mimo gier