Ankieta-Jakiej dystrybucji Linuksa uzywasz?

Suse 10.0 :smiley:

Zaczynałem od Mandrivy 2006, ale OpenSuse nie zrywa mi połączeń internetowych :wink:

Gdyby nie ta akcja z ubuntu, dalej bym sie meczyl z winda, a tak mam znowu cos do roboty… poznawanie linuxa… i według mnie ta akcja z rozdawaniem plytek zrobila duzo. I jeszcze pytanie: czy będe rozdawać płytki z Ubuntu 6.04 (Dapper Drake) ??

Tak, robią tak z każdą nową wersją.

Oni płacą za taki pakiet (Install CD i Live CD + Pudełko) 0|29 EUR… ja tych ludzi nie rozumiem… ale rozumiem…

No to jutro zaczynam testować Aurox’a 11.1 - ponoć łatwo się w nim neostradę konfiguruje - dlatego jego wybrałem dodatkowo, bo na Slackware mi nie poszła, a Slacka i tak zostawię do testowania wytrzymałości Linuksa na głupotę/niefrasobliwość usera :slight_smile:

Slackware’a uzywałem teraz tylko XPka

Temat nosi nazwę Jakiej dystrybucji Linuksa uzywasz? , więc jak do niego ma sie Twoja wypowiedź?

Zedytowalem swoj poprzedni wpis, tak naprawde kazda lepsza dystrybucja moze byc przystosowana do nowoczesnego kompa :slight_smile:

Gentoo, my only love, destiny… :wink:

Ok postawiłem sobie dzisiaj UBUNTU :slight_smile: z XPkiem, ale i tak jutro formatuje bo

Linux to nie zabawka dla mnie :slight_smile:

Czyli jak narazie moje distro to UBUNTU :slight_smile:

Duron1000MHz@1300MHz, 192 Smuteczek MB SDRAM, Riva 32 MB TNT2 M64, WD Caviar 80 Gb, LG GSA 4167B, Windows XP PRO SP2.

kosior 6 przy takiej konfiguracji twojego kompa to raczej windows xp nie jest dla ciebie, poza tym kolejnyt twoj bezsensowny post w tym temacie.

Ja tego Windowsa miałem przy podobnej konfiguracji (Duron 800, 256 RAM, NVIDIA Riva TNT2) i chodził całkiem dobrze :slight_smile: Widziałem go na troszkę słabszym kompie ale trochę zamulał :frowning:

Żeby nie było, że piszę nie na temat to dodam, że z miesiąc temu miałem Fedorę Core 4 ale wywaliłem ją ponieważ nie udało Mi się na niej neo skonfiguorwać. :frowning: Tydzień się z moim problemem męczyłem co się skończyło usunięciem jej…

256 a 192 Smuteczek MB SDRAM to chyba nie to samo :wink:

Jesli nie umiesz zrobic tego na fedorze (a nie jest to wcale trudne) to spróbuj na Auroxsie 11 - tam jest najlatwiej skonfigurowac neo. A sama dystrybucja bazuje na fedorze.

Taaa… Słyszałem, że on oparty jest o nią czy coś :?

Ale raczej narazie sobie Linuxa odpuszczam i nie śpieszy Mi się aby go poraz kolejny zainstalować :stuck_out_tongue:

Dobrze ale powrocmy do tematu i fanom M$ juz podziękujemy, ich frustracji generalizowania nikt tu nie chce sluchac. :wink:

knapik moze mój komputer to nie jest zbyt dobry, ale szczerze mówiąc chodzi szybciej niz u kolegów który maja po 512 RAM, wszystko zależy od umiejętności skonfigurowania tego systemu (“okrojenia”)

a jak zagłosować na ankietę jak u mnie widąc tylko wynik ??

Bo widocznie już zagłosowałeś w niej. :? A głosować można tylko jeden raz.

Każdy ma wybór z czego chce korzystać wiec nie czepiaj się.

Zasada prosta:

Chcesz korzystać z Linuxa => Korzystasz z Linuxa.

Chcesz korzystać z Windowsa => Korzystasz z Windowsa.

Linux nie jest tak prosty w obsłudze jak Windows i to wielu osobom zapewne które chciałby by korzystać z linuxa uniemożliwia przesiadkę :frowning:

Ja na razie używam cdlinuxa - duża paczka , ale już wkrótce instaluje SUSE :wink:

Slackware wczoraj instalowany :mrgreen: jak na razie to czarna magia :mrgreen: