Ankieta: Z jakiej korzystacie przeglądarki ?:)

Ja w sumie z 2 chrome i firefox ale lepsza dla mnie Firefox :slight_smile:

ja używam chrome, ale tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia. Firefox dorobił się podobnych do chrome narzędzi deweloperskich, a i przestał być takim mułem jak kiedyś - chrome zaś przeciwnie :stuck_out_tongue:

Od dłuższego czasu korzystam z Firefoxa :slight_smile:

Jako główną przeglądarkę używam Firefox i od niedawna opere :slight_smile:

Zmienilem na chroma:) Jednak lepszy :smiley:

Ściema, najlepszy jest IE :smiley:

A tak poważnie, nie masz najlepszej i najgorszej przeglądarki, jest tylko przeglądarka najbardziej i najmniej dopasowana do naszych potrzeb, wymagań etc., które jak wiadomo u każdego są zupełnie inne.

Ja głównie FF.

Co do ankiety to pod koniec roku na pewno większość będzie używać MS Edge :mrgreen:

Firefox. Nowy, bezpieczny, szybki.

Przeglądarki firefoxo-podobne robione na wcześniejszych wersjach Firefoxa, to nawet na gmailu jest problem. Jakiś IceDragon?  Po polsku i sprawdzanie pisowni, to więcej, niż zajmie nowy Firefox.

Chrome, Chromium, to za dużo muła. SRWare Iron jest poza kontrolą użytkownika - nie da się ograniczyć cache, ani zrzucać balastu podczas zamykania programu. Po paru dniach spowalnia pół GB śmieci.

Firefox zrzuca pamięć podręczną, zostawia aktywne zalogowania, hasła, ciasteczka i ustawienia każdej strony. Wtedy oszczędny. Z uBlock origin bierze ok 200MB RAMu (w tym jeszcze kilkanaście rozszerzeń).

Opera i Slimjet