Ankieta - zabezpieczenie przed dwukrotnym głosowaniem

Szukam ankiety na ciasteczka cookie a najlepiej gdyby jeszcze posiadała zabezpieczenie IP przed dwukrotnym głosowaniem. Co polecacie? Proszę o ankiety waszym zdaniem godne polecenia, tylko nie pierwsze lepsze z wyszukiwarki. Wynik ankiety jest dla mnie bardzo ważny.

a nie myslales może nad gotowcem? :? Sam kiedyś tak zrobiłem że udałem się na stronę http://www.darmowesondy.pl i założyłem własną ankietę z tymi ich zabezpieczeniami przed podwójnym głosowaniem. Jednakże wygląd nie przypadł mi do gustu, i także na poważniejszy serwis się taka nie nadaje. Najlepiej wejść na stronę ze skryptami PHP – Ankiety/Sondy i wybrać najlepszy. Osobiście mogę polecić ci:

Sympoll 1.5 ANG/PL

Opis:

Rewelacyjna aplikacja do przeprowadzania wszelkiego rodzaju ankiet i sond na witrynie WWW. Oprócz standardowych cech takich jak: ustawianie aktywności sondy, wprowadzania wszelkiego rodzaju zmian oraz dobrze wykonanego panela administratora, skrypt posiada możliwość nadawania ważności głosu. Ten szczególnie przydatny element, który powoduje, że ta sama osoba nie może oddać swojego głosu dwa razy , jest ograniczany według czasu , numeru IP (cookies). Sympoll posiada wiele funkcji umożliwiających zmianę wyglądu sondy na stronie WWW. Aplikacja prosta w instalacji.

Uwagi: Dostępna Polska wersja językowa (PL)

Wymaga MySql

Pobierz :!: * Sprawdzona kiedyś przeze mnie. Nie mam zastrzeżeń.