Anno 1503 zlota edycja starforce problem

ehhhh… mam juz dosc… w piatek kupilem gre anno 1503 zolta edycja orginal z empiku

jest to gra zabezpieczona programem starforce…

po zainstalowaniu gry i programu starforce przy probie wlaczniea gry wyskakuje blad iz wykryto program od emulacji i trzeba go wylaczyc i wlozyc orginalna plyte…

rzeczywiscie mialem zainstalowane poweriso ale bylo wylaczone

wiec na wszelki wypadek odinstalowalem i uruchomilem ponownie komputer niestety nadal ten sam blad…

zaktualizowalem program starforce za pomoca pliku z oficjalnej strony… i nadal to samo MIMO IZ NIE MAM ZADNEGO ZAINSTALOWANEGO ROGRAMU EMULUJACEGO!

z ciekawosci sciagnoelm cracka… i bach … dziala…

usunolem cracka wkleilem znow orginalny plik i nadal problem…

skontaktowalem sie z supportem starforce(i tu bardzo mile zaskoczenie zawsze szybka i zetelna odpowiedz na zadane pytania)

finalem emailowania byl klucz do programu zabezpieczajacego ktory otrzymalem po wyslaniu pewnych raportow z systemu ktore kazano mi zrobic…

uzylem klucza i zadzialalo… bylem wielce szczesliwy…

pogralem kilka godzin i zaczoelm sie zbierac wyjazdu w do innego lokalu w ktorym mialme przebywac… wiec odinstalowalem gre i udalem sie w podruz…

po przyjezdzie zanstalowalem gre na innym komputerze i…??? znow to samo… mimo iz na tym komputerze wogole nie byly instalowane nigdy zadne programy emulujace wyskakje z nimi zwiazany blad…

proba uzycia poprzedniego klucza konczy sie niepowodzeniem…

wiec widac iz kazdy klucz jest do pewnej konfiguracji sprzetowej…

wiec za kazdym razem mam kontaktowac sie z supotrem z prosba o klucz to jakas paranoja! !!