Anno 1503 zlota edycja starforce problem

(Infernovip) #1

ehhhh... mam juz dosc... w piatek kupilem gre anno 1503 zolta edycja orginal z empiku

jest to gra zabezpieczona programem starforce...

po zainstalowaniu gry i programu starforce przy probie wlaczniea gry wyskakuje blad iz wykryto program od emulacji i trzeba go wylaczyc i wlozyc orginalna plyte...

rzeczywiscie mialem zainstalowane poweriso ale bylo wylaczone

wiec na wszelki wypadek odinstalowalem i uruchomilem ponownie komputer niestety nadal ten sam blad...

zaktualizowalem program starforce za pomoca pliku z oficjalnej strony... i nadal to samo MIMO IZ NIE MAM ZADNEGO ZAINSTALOWANEGO ROGRAMU EMULUJACEGO!

z ciekawosci sciagnoelm cracka... i bach ... dziala...

usunolem cracka wkleilem znow orginalny plik i nadal problem...

skontaktowalem sie z supportem starforce(i tu bardzo mile zaskoczenie zawsze szybka i zetelna odpowiedz na zadane pytania)

finalem emailowania byl klucz do programu zabezpieczajacego ktory otrzymalem po wyslaniu pewnych raportow z systemu ktore kazano mi zrobic...

uzylem klucza i zadzialalo... bylem wielce szczesliwy...

pogralem kilka godzin i zaczoelm sie zbierac wyjazdu w do innego lokalu w ktorym mialme przebywac... wiec odinstalowalem gre i udalem sie w podruz...

po przyjezdzie zanstalowalem gre na innym komputerze i...??? znow to samo... mimo iz na tym komputerze wogole nie byly instalowane nigdy zadne programy emulujace wyskakje z nimi zwiazany blad...

proba uzycia poprzedniego klucza konczy sie niepowodzeniem...

wiec widac iz kazdy klucz jest do pewnej konfiguracji sprzetowej...

wiec za kazdym razem mam kontaktowac sie z supotrem z prosba o klucz to jakas paranoja! !!