Anonymous zakładają Anonyupload?

11816783052541534621.png

Nie ma jeszcze potwierdzenia od Anonymous, ale wygląda na to, że członkowie grupy założyli darmowy i anonimowy serwis wymiany plików.

Megaupload padł, Filesonic i Fileserve ograniczają możliwość dzielenia się plikami. Dlatego powstał serwis Anonyupload, który jest być może dziełem Anonymous. Grupa nie przyznaje się jeszcze oficjalnie do założenia tego serwisu. Anonyupload ma być niezależnym serwisem wymiany plików. Strona ma udostępniać szybkie transfery i najważniejsze - darmowe konta i anonimowość. Serwery mają znaleźć się na terenie Rosji, co ma podobno pomóc w omijaniu prawa.

Strona organizuje obecnie zbiórkę funduszy na start, który ma mieć miejsce jeszcze przed środą. Jak już wspomniałem grupa Anonymous nie potwierdza jeszcze, że to oni są autorami tego serwisu. Możliwe, że Anonyupload jest jedynie sposobem na wyciągnięcie kasy od naiwnych internautów. Warto poczekać przed ewentualnymi datkami na serwis.

I gitara :smiley: :twisted:

No bracia Ruscy w tym wypadku mogą pomóc.

Kolejny hosting plików :stuck_out_tongue:

Na miejsce filesonic, megaupload powstanie 10 kolejnych… naprawdę nie ma się czym martwić.

No na ruskich to te całe ACTA i inne nic nie dadzą, oni wiedzą swoje. Jak to się u nich gada jest człowiek jest problem, nie ma człowieka nie ma problemu. Ja tak patrzę na to i ta zasada by mogła być stosowana na polski rząd. Jakiś stwarza problemy to ciach go w piach i następny będzie myślał o wyborcach, a nie o własnej kieszeni.

panowie jest jeszcze Iran Irak Korea chiny Libia itd :razz:

Anonimowi z Twittera potwierdzili,że nie biorą udziału wkład tego serwisu i uznają za Scam.