Antena LTE zewnętrzna z obsługą pasm 800, 1800, 2600 Mhz do modemu Cat.6

Istnieje antena do modemu Cat,6 z częstotliwościami z tematu? Chodiz mi o taką zewnętrzną do Asus 4G-Ac68U Mimo?

Czy można gdzieś kupić ten router, który daje w pakiecie Net Box Play, ten zewnętrzny w cat.12 od Huaweia?

A ja widzę tylko chamstwo i brak kultury.

Myślisz że każdy tutaj siedzi za free 24/7 bo wielmożny pan garoz zażyczył sobie pomocy i jednego dnia spokojnie nie może wyczekać?

Nikt nam nie płaci za dzielenie się wiedzą tutaj więc szanuj ludzi którzy marnują swój wolny czas na pomoc innym.

1 polubienie

Chamstwo?? Ciekawe, że inni coś zapytają i mają odpowiedź, a ja zawsze muszę czekać jak coś spytam. Kiedyś też coś spytałem i tydzień czekałem więc nie drażnij “psa”.

Załóż nowe konto i udawaj “sierotkę Marysię”? Albo nie, bo szybko skojarzą cię z tą propozycją.

Założę dla was nowy temat Gnebienie forumowiczów. Będziecie szczęśliwi i wreszcie się wyzyjecie zamiast pomagać i doradzać bo w tym co poniektórzy tutaj przebijają wszystko i wszystkich w SPAM-owaniu.

Aha, to poprzednie konta straciłeś/skasowałeś, bo się forum uwzięło? Bije od Ciebie chamstwo i drobnomieszczaństwo jak się patrzy. Rób tak dalej to kolejne konto zamilknie.

I nie spamuj flagami do moderacji jak ktoś chce Cię najzwyczajniej w świecie upomnieć czy naprostować za postawę roszczeniową.

Najlepiej sobie znaleźć kozła ofiarnego i bez przerwy upominać, pouczać, wychowywać tak, żeby robił i chodził w zegarku tak jak mu na forum zagrają. Co to komuna, ZSSR, że zakaz wypowiedzi własnego zdania? Mamy państwo demokratyczne i wolność słowa nie tylko w mówieniu, ale też pisaniu i jak się nie podoba to się nie odzywać, bo nikt nie zmusza.

Każdego może na maksa zirytować i wkurzyć ciągle pouczanie i ustawianie pod kogoś, żeby robił tak jak mu zagrają. Regulamin forum, przy wolności słowa jest nie ważny.

Dostanę jakąś odpowiedź w temacie?

Proszę zamknąć temat bo nikt nie odpowiada.