Anti-Hacker kasperskiego czy inny firewall?

kerio, outpust czy jakoś tak i norton, albo kaspersky antihacker, tylkjo zanim zainstalujesz jakiś inny odinstaluj ZA

płatny outpost 3.0 lub darmowy outpost 1.0 lub darmowy kerio 8)

heh jest dobry bo odrazu blokuje cały internet , nie wspominając że przy właczonym anty-hakerze nie pograsz w gry przez internet n.p cs…Miałem go przez dwa dni i wywaliłem uwarzam że jest strasznie nie dopracowany…pozdro

zależy dfla kogo, pewnie dla kogoś kto nie umie go skonfigurować :roll:

aju

1: 2005-01-21

2: 2004-08-02

3: (last global update : October 13 2004)

Od tamtej pory mogło się wiele zmienić :roll:

najlepiej to bedzie jesli sam przetestujesz te firewalle, bo kazdemu podoba sie cos innego.

ja uzywam Outposta

Kerio Personal Firewall 4.2.2.911.

Porownaj opcje z Norton Personal Firewall , lub n.p z kerio ktory jest bezpłatny to anti-haker się przy nich kryje a jest płatny… Swego czasu kiedy go testowalem miałem wersje 1,5 może w 1,7 coś się zmieniło nie wiem…Obecnie zapomniałem już jak wyglada windows…pozdro

Jak zapomniałeś to po co wyrażasz autorytatywne opinie na jego temat i działających pod nim aplikacji :? :? :?

co wy gadacie mozecie sobie poinstalowac triale i sprawdzic jak obciaza system norton a jak kasprzak :o

muli jak nie wiem co …

I tu się nie zgodzę bo firewalle obu producentów są bardzo “wydajne” i nie zżerają zasobów pamięci :!: :!: :!: :!:

Myszak npisał: Mam taki dylemat czy Anti-Hacker kasperskiego jest dobrym wyborem A może opłaca się zastosowac inny firewall

_________________

Lepszy prezent w garści niż mikołaj na dachu


Patrix: Ja mam kasperskiego i dobrze mi się pracuje :!: