Anti-Hacker kasperskiego czy inny firewall?

Mam taki dylemat czy Anti-Hacker kasperskiego jest dobrym wyborem ?? A może opłaca się zastosowac inny firewall ??

jest bardzo dobry wyborem, ale są lepsze np. norton personal firewall

Na sam początek polecam forumowa wyszukiwarkę i slowo kluczowe

jaki and firewall

Ja polecam outpost 3.0 ==> najlepszy według testów, wdg mnie równiez, wszystkie testy przeszedł u mnie pomyślnie, moduł antyspam, małe wymagania, nie przymula. Jednym śłowem ==> świetny firewall.

Co do kasperskiego to jest równiez dobrym firewallem ale zdecydowanie gorszym od outposta.

Polecam pobrac wersje testową outposta a sam się przekonasz :slight_smile:

Kasprzak jest fajny, ale krótko go używałem. Powód - uciążliwy. M.in. próbę nawiązania z serwerem przez Counter-Strike’a odbierał jako atak dDOS i blokował Net na paręnaście minut. Mimo że gra miała utworzone ręcznie reguły…

kaspersky jest jepszy od nortona po pierwsze :!:

Kaspersky to dobry wybór ale polecam ci rowniez Kerio Personal Firewall.

Nie ma to jak uzasadnienie :roll:

A ja polecam skorzystanie z szukajki forum i słowo kluczowe firewall.

Sam sie zdziwisz ile tam informacji :wink:

A takie tematy to odrazu do siemietnika powinny leciec.

To moje osobiste zdanie 8)

nie sugeruj sie człowieku marką, norton jeśli chodzi o firewalle jest najlepszą aplikacja w dziedzinie firewalli, mnóstwo testów znajdziesz w sieci które to potwierdzą

Używałem firewalla Kasperskiego przez około 5 dni i nie przeszedł moich oczekiwań. Co chwile wyskakiwały połączenia to z gg, to z ff, to z winampem, dodawałem je do regułek, ale co z tego jak po ponownym uruchomieniu kompa musiałem dodawać je od nowa.

Ogolnie od siebie nie polecam Kasperskiego a polecam Kerio. http://www.kerio.tk

pierwsze 3 testy jakie znalazłem w sieci mówią iż najlepszym jest outpost ;] więc…

link1

link2

link3

czy ja wiem… :wink:

jak kupiłeś go to już nie zmieniaj bo szkoda pieniędzy. jest on dobry, dobrze blokuje próby połączenia, ataków i tym podobne. używałem go w wersji próbnej i był ok.

Moim zdaniem najlepszy jest Kaspersky. Sam używam Kaspersky’ego i jestem bardzo zadowolony i jeszcze nigdy, przenigdy nie miałem z nim problemów. Gorąco polecam.

Zainstalowałem teraz triala zone alarm pro i jeden z jego modułów “Anti-virus Monitoring” nie wykrywa że mam Kasperskiego (Antywirusa) ?? Co może być tego przyczyną ??

Bo on nie ma wykrywac :roll:

Poprostu mozesz miec, włączone to i to nie zaszkodzia.

Ale jak ci przeskadza to wyłącz w ZA

ale jak kiedyś miałem nortona to został “wykryty” przez Zona …

U mnie nie wykrywał wiec nie ma sie czym przejowac, zrób jak chesz :roll:

Ja bym zostawił

i tak powinno być, bo nie można mieć dwóch firewalli :!: bardziej to nam zaszkodzi niż pomoże, odinstaluj kasperka i zostaw ZA

Mam jednego firewalla Zone Alarm i do tego Kaspersky Anti-Virus

:x

nie dziw sie jak bedziesz miał problemy z kompem, ZA nie współpracuje z kasperskym antyvirem :!: a praca własnie z tymi programami powoduje błęy :!:

to jaki firewall najlepszy pod kasperskiego antywira ??