AntiSpyware [ Pytanie]

Powiedzcie mi czy “Microsoft Anti Spyware” i "PestPatrol"służą do tego samego,czyli do ochrony przed “Spyware”.Jeśli tak to który waszym zdaniem jest lepszy.

Wiadomo ze lepszy jest Microsoft Anti Spyware na razie beta i pokazuje co moze -przed finalna wersja platna :mrgreen:

ostanio robilem test kilku programów służących do wykrywania Spyware, tych programów było chyab 6, i ostatecznie “wygrał” Spyware Doctor, który naprawde ma duże możliwośc, i jako odwieczny fan Ad-Aware i Spybot Search … przeszdłem teraz na ten program , bo naprawde jest dobry w tym do czego służy

sikwitit : Tyle że on jest płatny…

Spyware Doctor to zle zrobiles ja nie polecam tego szitu - chyba nie wiesz jaka ma producent przeszlosc :x

JARO 33 > poczytaj PC World Komputer. Tam w testach programów antyspyware wygrały kolejno: Ewido Security Suite i Webroot SpySweeper.

Tak samo jak Gutek2222 twierdzę, że Spyware Doctor to szit!

eee tam, nie bede sie kłócil, al emi naprawde wykrył sporo syfu, a takie programy jak AdAware znaczniej mnie, wiec jak dla mnie to jest oki

, a co do tego ze jest płaty, to nie moja wina

windows defender(wcześniej microsoft antispyware ) dla użytkwników domowych będzie bezpłatny :!:

Z tych dwóch najlepszym jest ms antyspyware, większa wykrywalność , zabezpieczenia zmiany strony startowej e.t.c ,

a czy przeszłośc jest wazna ? nie zawsze, w tym przypadku jednak nie, miałem kiedyś wykupioną licencje tego programu i sprawował się świetnie, to samo pisali w pcwk , że to świetna aplikacja, i ja także będę podtrzymywac to zdanie, gdyż naprawdę dobrze wykrywa spyware

ja tez miałem tak samo, dlatego uważam że program jest dobry, ale są lepsze, np. microsoft antyspyware )windows defender) i na dodatek bezpłatne

no widze ze sie znasz :mrgreen:

nie gadaj glupot niesprawdzonych porownywalem możliwości jednego i drugiego - lepszy EWIDO