AntiVir Personal Classic/Premium + Outpost = ...?

Tak jak w temcie… Czy ten AntiVir Premium lub Classic nie będzaie się kłócił z Outpostem ?? Miałem KAV i Outpost, kompa nie moglem wł…

Z góry dziękuje za pytanie…

Nie powinien. Choć Outpost sam z siebie miewa czasami podobne problemy i nie wynika to ze współpracy z innym oprogramowaniem ochronnym.

Avira, to w ogóle jeden z mniej “kłótliwych” programów antywirusowych, do tego bardzo skuteczny i lekki dla systemu.

Dla przykładu, doskonale współpracuje z innym antywirusem (AVG 7.5) przy włączonej ochronie rezydentej w obydwu.

Przy okazji, jako FireWall polecam Comodo FireWall Pro, darmowy i rewelacyjny.

Dzieki Karmazyn :slight_smile: AntiVir Personal Premium mam na płycie NEXT z półroczną aktualizacja :wink:

Złączono Posta : 24.10.2007 (Sro) 17:05

A ten Comodo Firewall Pro to po angielsku ?? tak??

NOD 32 jest lepszy(najlepszy)bo najmniej kompa obciąża, zadnych wirów nie łapie i duzo ludzisk w koło juz go ma,

no i za free(“ulepszony” hehe)

jak sie zdecydujesz 2 - XXXXXXXXX


Za oba wpisy - 2 pamiątki

Asterisk

Tak, Comodo po Angielsku :wink:

BTW: witek21 :x

Niedługo pojawi się wersja 3. Comodo, która będzie po polsku i zgodna z Vistą.

Proszę zapoznać się z tym tematem

i zastosować go w praktyce.

Dodam od siebie że Avira bardzo dobrze współpracuje z firewallem Jetico zarówno wersją darmową jak i płatną.

antivir personal edition classic jest według mnie najlepszy z darmowych bo nie muli i ma wysoką skuteczność w wykrywaniu robaków a do tego jeszcze outpost to będzie ok oba programy są kompatybilne

Ja mam Outposta z NOD32. Nie mam żadnych problemów. W Vobisie i nie tylko, można kupić je razem w jednej paczce. Zerknij TU