AntiVirenKit 2006 pl

AntiVirenKit 2006 pl -co o nim myślicie,czy ktoś korzysta z niego? Czy mocno obciąza system? Proszę o wasze opinie,bo rozpatruje zakup…

wejdź na stronę http://www.gdata.pl i zobacz sobie wymagania

antywir jest dobry ma dwie niezależne bazy iwrusów BD i KAV

moim zdaniem jeżeli on wymaga 512 mb RAM to musi nieźle psocić na komputerze

Z różnych sond wynika, że największa liczba użytkowników korzysta właśnie z rozwiązań GDATA - AVK 2006; ja jednak osobiście odradzam AVK na podstawie moich doświadczeń z tym antivirem.

W/g mnie NORTON is the best :smiley:

Złączono Posta : 09.02.2006 (Czw) 23:04

…a jeśli chodzi o stereotypy na temat zamulania PC przez Nortona są zupełnie niesłuszne…, więc nie kieruj się tymi opiniami!

miałem nortona przy 256MB Ramu i wiem swoje - nie dość iż uruchamiał się 3 minuty, to tak brał końcówki pamięci, iż przy muzie, przeglądarce, kilku okienkach gg już się cały system dławił - nie wspominając gdy chciałem puścić sobie jakąś grę.

Obecnie mam nod’a - system uruchamia się tak jakby go niebyło i działa podobnie z tym, iż do systemu nic sinie wślizgnie.

AVK różnież odradzam - zamulał mi bardziej od nortona :twisted:

Poczytaj również przyklejone tematy oraz skorzystaj z szukajki - to Ci pomoże w wyborze najlepszego antywira.

Antywir jest skuteczny…ale lubie PRZYMULAĆ komupter …

jeśli nie zależy Ci zbytnio na szybkości działania kompa to możesz się na niego zdecydować

:arrow:

potwierdzam :mrgreen:

nic trudnego jak pobrac wersje 30 dniową i sprawdzic jak zachowa się na komputerze zamiast czekać na opinie innych :wink:

AntiVirenKit 2006 pl Jest doskonałym programem zapezpieczającym komputer przed wirusami itp, sam program jest przejżysty i prosty w obsłudze, Polecam mimo wymagań Antywirusa.