Anty vir zmula

Witam ,mam jedno pytanie ,czy gdy np.gram w jakas gre i jest wlaczona stala ochrona antyvirusowa to wydajnosc w grze minimalnie spada ?

Bo przeciez anty vir zre troche ramu a po jego wylaczeniu na czas gry chyba nic sie niestanie … .

Ok jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

A no i anty-wir zamula a niektóre nawet sporo, ja nie używam wcale. :slight_smile:

Mysle,że nie…wydajność gry jest taka sama…co innego gdybyś jednocześnie skanował…i grał w jakąś gre…to wtedy muli i gre i kompa…i spada wydajnośc gry.Pozdrawiam :slight_smile: :smiley:

Do Adrianuos :

  1. To nie czat i nie o to kolega pytał, więc daruj sobie.

  2. Używaj opcji Zmień , zamiast pisać post pod postem.

Post leci.

Klin

zależy z jakiego antywira się korzysta :wink:

są takie które zmulają kompa niezależnie od tego czy grasz czy nie i są takie, kóre wogóle nie zamulają (NOD32) :smiley:

Ja kupilem sobie ostatnio kaspersky 2005 …i jestem z niego bardzo zadowolony .Czy on twoim zdaniem muli ?(kompa muli niemilosiernie ale …za to wiem ,ze zaden syf sie niedostanie…)

antywirus z niego jest ze szczytu stawki, ale również jest jednym z najbardziej zasobożernych… trzeba pójść na kompromis :slight_smile: dobre zabezpieczenie kosztem wolniejszego systemu :slight_smile:

Czy jak się ma 512 MB pamięci to też muli ?

heh…chyba tak … .

Kaspersky :?: no mulenie będzie, ale napewno nie tak odczuwalne jak przy 256MB 8)

Ja mam 512 i to odczuwam :lol: