Anty Vir

Siemka!

Potrzeba mi antywira który nie będzie obciążał zbytnio kompa a będzie możliwie najlepszy.

Miałem przez jakiś czas NOD32 ale to jest badziewo, nie wykrywalo mi wirów z dysku :confused: teraz wrzuciłem AntiVirenKit 2005PL ale strasznie moli mojego kompa.

Problem jest taki że mój sprzęt nie należy do nowych, a mianowicie jest to procek 900 384 sdr ram i szukam anty wira który by mi nie mulił kompa.

Co wy byście mi polecili ??

ponieważ noda instaluje się raczej na czysty system ==> wtedy juz nie powinno Ci nic się przeslizgnąc na dysk.

Ludzie mówią iz bezpłatny avast jest bardzo dobry i nie obciąża systemu. Kaspersku av personal (pro) równiez nie powinien w znaczący sposób zwolnić.

Zastanów się jeszcze nad nod32 ==> to na 100% nie jest badziewie :!:

no właśnie dla mnie jest

długo jechałem na NOD32 na czystym systemie i wrzuciłem teraz antivirenkit i już mi znalazł 5 wirów a nod nic :confused: czytałem gdzieś w gazecie ze nod32 słoba sprawdza dyski i chyba jest to prawda.

a kaspersky av to nie wiem moze i sprawdze :slight_smile:

tutaj download produktów kaspersky

opisy wybranego programu av

dzięki śliczne

ale czy jesteś pewna że przy moim sprzęcie ten anty vir nie zmuli mi kompa ?? bo nie chcial bym tego wrzucać na marne (wiesz o co chodzi) :slight_smile:

Ściągnij triala i sprawdź w czym problem :wink:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=1007

Jakiego miałeś noda32 2.0 czy 2.5 ta nowa wersja została znacznie udoskonalona.

Nie powinien.

Ściągnij triala tak jak mówi fiesta to najlepiej sam się przekonasz, wymagania systemowe są w opisach programu w linku który dałem wyzej

Wymagania kaspersky antywirus personal pro.

Tyle że na takim sprzęcie to sam windows XP będzie kulawo chodził a co dopiero z antywirem, tak że na te wymagania radzę patrzeć z wielką rezerwą.

Ja mam 256MB RAM,WindowsXP i Kasperskiego i kompa nie muli :wink:

hnm

no wrzuciłem tego triala i też muli :frowning: i to mocno :roll:

hmm chyba wrzuce nortona 2004 bo 2005 to dopiero zmulacz albo co wy mi powiecie o Avg Free Edition a może lepiej tą płatną?

Pozdrawiam

wilk550 nie odpowiedziałeś na moje pytanie odnośnie wersji NODa, ten nowy naprawdę jest dobry. W najnowszych testach zajmuje miejsce w pierwszej piątce, a jest najmniej zasobożerny.

qrde sam teraz nie wiem ;/ a przy instalce nie pisze jaka wersja to jest,

ja go ściągłem jakieś około 2 miechy temu może potym będziesz wiedział ktora to wersja :slight_smile:

Sori że nie odpowiedziałem, chyba mi to umknęło :slight_smile:

To może być jedna i druga wersja.

Wejdź na stronę http://www.nod32.pl/download/

pobierz noda 2.5 (oczywiście wersję trial :P, bo innej nie pobierzesz bez hasła 8) ) i jeszcze raz testuj. Noda należy jeszcze odpowiednio skonfigurować :arrow: domyślne ustawienia analizy huerysytcznej są za niskie i należy je zwiększyć.

Jak nie masz pełnego zaufania posiłkuj się scanerami online.

nom ja zawsze ustawiam sobie wszystko :smiley: tak samo noda zwiększa ochrone na max itd.

Czytałem że ArcaVir 2005 jest też dobry tego sobie też sprawdze tego NOD32 też zobacze jeszcze raz i zrobie formata i wrzuce na czysto najlepszego dla mnie antyvira bo troche sie pomieszało przez te testowanie antyvirów :stuck_out_tongue: ale to tam szczegół. :slight_smile:

Powiedzcie mi co myślicie o tym ArcaVir 2005 :smiley:

PoZdRaWiAm :smiley:

własnie poecam ci go, ma dobry modół wykrywania wirusów, ale słaby firewall, jesli chodzi o antyvirusa to polecam, nie zamulał by ci kompa

hmm sprawdze go napewno a firewalla to nie potrzebuje bo już mam Zone alarm i jest jak dla mnie świetny :slight_smile: ale to wszystko jak wróce ze szkoły :stuck_out_tongue: :wink:

Dzięki wszystkim ciągla czekam na wasze opinie :smiley:

hmm NOD <— jakbym miał to instaluje od razu :lol: (kiedyś mi sie obiło o uszy, że w Pentagonie go mają :wink: )

tutaj masz http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=39980 opis, test i takie tam :wink: więc poczytaj

Jesli nie NOD to polecam avasta! home , mam podobną konfiguracje komputera jak Ty i wszystko cacy jest 8)

Więc zadecyduj sam :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :wink:

kasperczak lub avast to moja rada

ja jak jeszcze używałem windowsa to miałem nortona i jego będę polecał gdyż spełniał swoje zadanie bardzo dobrze

Moja Rada: avast! Home Edition 4.6 + Skaner Online np. Panda ActiveScan