Anty wirsusy zawieszają kompa

Chciałem spróbować przywrócić system, lecz raz nie chce się włączyć za 1 razem, drugim razem się włącza i jest białe pole z kratką w lewym górnym rogu jak by było brak odpowiedzi, a jest normalnie. Co mam teraz zrobić ?

ocbmk1.th.png

Format i instalacja nowego windowsa. A wogóle czemu używasz dwóch programów antywirusowych :o , wystarczy jeden. Najlepszy jest Kaspersky nie muli komputera jak inne.

Po co od razu format. Usuń oba w trybie awaryjnym. A jak nie pomoże to reinstal systemu.

Używam jednego anty wirusa, tylko potrzebowałem nod32 na scan. Avira była testowana w tym czasie i wyszło, że jest beznadziejna. Kaspersky znam go i wiem, że nie można się zawieść na nim, teraz będę testował Bit Defender 10 i zobaczę na co go stać. Co do instalacji nowego Windowsa, to najpierw zobaczę co da się zrobić jeszcze.

Najpierw przegram sobie wszystko potrzebne, potem zdziałam jak się da, nie pomoże to format!

*

*

Link innego tematu z pomocą z tego forum.

Wystarczyło przeskanować skanerem online,bez instalacji programu

http://www.eset.pl/onlinescan

PS.Jeszcze kilka tematów załóż ,żeby się pochwalić swoją i brata … no właśnie . :stuck_out_tongue:

Sugerując się na linku z tego samego tematu.

Jak zrobić skan ?

“odinstaluj antywirusy i pousuwaj pozostałości po nich (Program Files)…później Ccleanerem.” Jak mam to wszystko zrobić w tym trybie awaryjnym? Naciskam F5 potem wziąć tryb awaryjny? Bo już nie rozumiem.

Naciskam F5 wchodzę w "Ostatnia dobra konfiguracja " potem

Na ENTER uruchamia się system normalnie, jak nacisnę F8 to mam menu te co jest na górze po wejściu poprzez F5. Jak to zrobić? Proszę o dokładniejsze wytłumaczenie, bo jestem za tępy na takie rzeczy. Przepraszam za problemy. Z góry bardzo dziękuję.

EDIT:

Format będzie najlepszą decyzją ?

Jeśli nic nie a sie zrobić w tej kwestii to tak

Może po prostu zmień swój anty wirus. Ja wczoraj wyrzuciłem G DATĘ i okazało się, że to ona zamulała kompa. teraz mam avirę i jest o wiele lepiej.