Antyvirus dla Vista

Jakiego antyvirusa polecacie pod Windows Vista?

Polecić Tobie mogę Avasta . Używam go praktycznie od początku posiadania Visty , i nie miałem jeszcze syfu w kompie . Wiem , bo profilaktycznie od czasu do czasu sprawdzam innym progsem . Na XPeku posiadam pande :smiley:

A jaki masz build Windows Vista ?

Ja polecam Windows OneCare Live, ale na mojej finalnej wersji, OneCare nie chce się zainstalować, AVG antyvirus działa ok, abvast też.

raz mi sie udało zainstalować OneCare i tego naprawdę polecam, optymalizuje kompa z windowsd vista, usuwa śmieci z dysku/wirusy /spyware.

Po czyszczeniu OneCare live kompa z Vistą, system śmiga jak bajka :slight_smile:

Mam wersje RTM z MSDN chcialem zainstalować OneCare ale mam podobny problem z komunikatem co ty aero kiedys gdy mialem xP uzywalem avasta i bardzo go sobie chcwale, jednak zastanawia mnie czy Avast sprawdzi sie na Viscie przeciez ona ma inna architekturę niż XP no chyba ze jest już Avast pod Vista

tak, avast jest już pod vistę, możesz spokojnie ja zainstastalować :slight_smile:

ok a możesz mi podać adres do tego avasta bo szczerze to boje sie instalwać żeby znów mi nie wyskoczył niebieski ekran jak w przypadku Nero 6. Druga sprawa by nie zaczynać nowego tematu, widzę że jestesś obcykane z Vista aero możesz mi napisac gdzie jest opcja która przyśpiesza wybrane programy podczas uruchamiania ich? Posiadam wersję Ultimate.

Swoja droga Ja jako użytkownik Mac OS X musze przyznac że całkiem miło sie pracuje na Viscie, narazie mama ją od kilku godzin, zobaczymy jak to będzie po miesiącu.

chciał bym sobię ściągnąc wistę moje wymagania przetowe to 3,2 procek 2 rdzeniowy 1 giga ramu CZY MUGł BY MI KTOś PODAć LINKA DO SCIAGNIECIA VISTY BARDZO PROSZE muj mail to lelski@wp.pl

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=533 :smiley:

nikt Ci nie poda linka do sciagnieca Visty nie obchodzi nas teztwój sprzęt, a po trzecie ne zaśmiecaj mi mojego tematu.

co to za prośba?? !!

http://www.avast.com/eng/avast-antiviru … vista.html

jakie programy dokładnie ??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=121853

najnowsza wersja nero świetnie działa z windowsd vista :slight_smile:

Wiem że neto 7 juz działa na Viscie ale ostrożności nigdy za wiele. Co do programów chciałbym przyspieszyć start iTunes, Photoshop CS, Firefox to by było na tyle na początku. Aha i jeszcze jdno oriętujesz się czy Alcohol 120% działa na viscie bo także posypał mi się system przez niego.

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5099 :shock:

Chyba ci to wystarczy :-o

AntiVirus

Alwil avast! v4.7 Home Edition (32-bit) (Czech)

Alwil avast! v4.7 Professional Edition (Czech)

Alwil avast! Virus Cleaner Tool - version 1.0.209 (32-bit) (Czech)

ClamWin portable v0.88.5

ESET NOD32 v2.70.16 (32/64-bit)

Grisoft AVG Anti-Virus Free Edition v7.5.430 (32-bit)[some people experiencing problems with the Control Center not being able to load on boot, disable UAC (user account control) in MSCONFIG and it fixes it]

Grisoft AVG Anti-Virus Professional Edition v7.5 (64-bit)

Kaspersky Kaspersky Internet Security 6.0

McAfee AntiVirus 8.5i (32-bit)

McAfee Stinger v2.60 (32-bit)

Microsoft Windows Live OneCare 1.5 Beta (32-bit)

Norman Norman Virus Control

Symantec Antivirus Corporate Edition v10.2.224

Symantec Antivirus Corporate Edition v10.2.276

Trend Micro PC-cillin Internet Security v14.57 (32/64-bit)

Trend Micro PC-cillin Internet Security v15.3 (32/64-bit)

Więcej programów:

http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/Windows_Vista_Software_Compatibility_List

a ja co odradzam Avasta

Ja w ciafu 2 miesiecy zalapalem 3 paskudztwa ktorym Avast nie wykryl a ktore byly juz znane od dawna ( nie byly to jakies nowosci). Nestty musialem przeinstalowywac dziki temu 3 razy system

Portal ,

Avast = Wydajność

Kaspersky = Wydajność i Jakość

Więc Kasperskiego weś jak inne sprawiają problemy.

Uzywalem Kasperskiego pod Win XP od kilku lat - nigdy mnie nie zawiodl

Teraz znowu wrocilem do kasperskiego poniewaz w koncu wyszla beta ktora dobrze wspolpracuje z Vist (wczesniejsze wresje nie dzialaly z Vista dlatego bylem zmuszony na Vasta)

dziaŁA na viście dobrze, w tym, że na jakiej wersji instalowałeś alcohola że Ci rozsypał system ??

Na wersji finalnej chodzi OK :slight_smile:

Jak się chodzi po stronach typu XXX, czy z crakersami to tak jest, ja nie miałem antywira 4 miechy, i system mam czysty :slight_smile:

Na viście antyvirus nie jest konieczniością, ale ostrożności nigdy za wiele.

Jeśli systtem Vista złapie wirusa, na 99 % jeśli nie wyłączyłeś UAC to system zapyta Ci się, czy uruchomić plik XXX, nie znasz plików, wiadomo że dajesz na block i po problemie

wybieram avasta bo avast jest darmowy a nie mam zamiaru krakowac Kasperkiego bo znowu zablkouja mi subskrypcje na klucz i trzeba szukac nowego cd-keya, za dużo zabawy. Acohol 120% instalowałem oczywiscie na wersji RTM i Vista sie wysypała. UAC oczywiście włączone to tak jak by w domu w dzwiach wejsciowych wymontować zamki, czysta głupota i zachęta dla złodzieja :slight_smile: