Antyvirusy->pytania o nich na forum->pomysł

Witam

Widzę że bardzo dużo osób non stop pyta się " który antyvirys jest najlepszy ", “którego antyvirusa mi polecacie” itp. widze że jest to troche męcząca sprawa, ponieważ tematy były wałkowane setki tysięcy razy i nie dociera co do niektórych , albo nie chcąc samemu poszuakć informacji o antyvirach w szukajce wolą zakładać non stop tematy, na inncy forach poradzono sobie z takimi pytaniami i przynajmniej panuje większy pożądek na forum, a osoby które pytają sie cały czas o antyvirusy, a temat jest przyklejony, powinny dostać ostrzeżenie za to że nie szukają tematu który jest tylko szukaja sobie tzw. jeleni którzy znajdą za niego, proponuje więc takie rozwiązanie : chętnych userów którzy będą chcieli przetestować paczki z wirusami niech sie zgłaszaja na forum, zrobimy wielki test antyvirusów, po czy wszystkie wyniki poprzemy stosownymi screenami, mogę zrobic całe zestawienie na sam koniec jako podsumowanie wykrywalności , i temat zostanie przykejony do działu bezpieczeństwo, tak więc każdy będzie miał czarno na białym napisane jaka wykrywalnośc maja poszczególne antywirusy i czy sa godne polecenia, skończyły by sie bzdurbe tematy odnośnie antywirusów.

Również mogę zaoferować siebie i moge przetestować ok 3 antywirów sam : kaspersky, panda, bit defender.

W teście brali by udział doświadczeni userzy którzy wiedza jak się obchodzic z wirusem aby nie zainfekować komputera, zreszta co tu dużo mówic, paczki zawierały by wirusy skompesowane do formatu zip, bądź rar, i trzebabyło by całą paczkę bez wypakowania przeskanować antywirem, po czym zrobić screena z wyniku, i to samo po wypakowaniu wirusów, więc test jest bezpieczny jesli nie uruchomimi żadnego wirusa :smiley:

Równiez do was admini prośba o to byście także pomogli, dzieki takiemu rozwiazaniu byłby większy pożądek na forum :slight_smile:

A osoby które założą temat o poradę antywira mogły by dostawać ostrzeżenie gdyż bedzie temat przyklejony .

Czekam na opinie, mam nadzieję że mnie poprzecie,

Taki test był przeprowadzony zaledwie 4,5 miesiąca temu.

Szczegółowe wyniki są dostępne tutaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 883#180883

http://www.sie.vectranet.pl/~giorgione/(Test-1%20Test-2)Zestawienie.txt

:smiley: :smiley:

tylko ze kopiujcie calosc i do przegladarki wklejac

“Narodowy test antywirusów” proponuje sobie odpuścić, bo nie tak dawno był (link do topika podany wyżej). Z całego pomysłu to imho dobrze by było przykleić ten temat i dawać ostrzeżenia za nowe tematy w stylu “Jaki antywirus?”

no własnie skoro juz macie taki test, to nalezy go przykleic aby każdy widział, a za następne pytania poprostu dawać ostrzeżenia